Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan mondjam el a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a legjobb barátnőmnek, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
2 éve jöttem rá, hogy leszbikus vagyok, de igazából mindig is bennem volt a "hajlam". Pl. gyerek koromban furán néztek rám, mert jobban szerettem az autókkal játszani meg babázni, és jobban szerettem fiús ruhákban lenni és az oviba is már puszilgattam a lányokat és inkább a fiúkkal játszottam. Általános iskolába lettem szerelmes először egy lányba, de azt nem tudtam kezelni, és valószínűleg rá is jött, mert még akkor eléggé "pici" voltam, és könnyebben kimutattam a dolgokat aztán össze is vesztünk pontosabban nem tudom miért, de elege lett belőlem. Aztán egyre többet filóztam ezen, hogy vajon mi lehet velem. Egyre többet néztem meg a lányokat a fiúkat meg aligha bár azt sose értettem, hogy egy fiú közelében mégis jobban zavarban vagyok mint egy lányéban. Minél nagyobb lettem, a szüleim szerintem már sejtették, hogy a lányok is tetszenek nekem. Apámnak elmondtam, nem verte nagy dobra, ő úgy szeret ahogy vagyok. Anyának még nem mondtam így konkrétan, de szerintem tudja még régebben rá is kérdezett csak akkor még nem mertem bevallani. Már nagyobb koromban beszélgettünk erről a meleg témáról, és azt mondta, ő akkor is szeretne, hogy ha meleg "lennék" de azért nem mondtam el :D Szóval a szüleim azért elfogadják ezt, és a közeli fiú barátaim is. A lány barátaimnak nem mondtam el, mert ők úgy is ott hagynának, úgy mond "divatmajmok" a suliban elvagyok velük de azon kívül semmi. Egy igaz barátom van, aki lány, és vele legjobb barátnők vagyunk, de ő nem tudja rólam ezt. Tudom most félősnek tartotok, hogy egy ilyen "egyszerű" tényt,( legalábbis mások szerint az ), nem tudok elmondani a legjobb barátnőmnek. Félek, hogy elveszítem, hallottam, hogy ezzel nagyrészt mindenki így van, és én tényleg nem élném túl ha elveszíteném. Minden közel álló ember tudja ezt rólam, rajta kívül. Tudom, nincs más választásom, mint elmondani neki. Mostanában felveszek egy ilyen undorító állarcot, és nem hívom fel meg semmi. Egy rossz vagy félreérthető szó, és kiderülhet. Eddig az a szerencsém, hogy nem sejt semmmit, de szerintem őszintének kellene lennem vele. Csak azt nem tudom, hogyan álljak oda elé, és mondjam a szemébe. Undorítónak tart majd, vagy sem.

2016. júl. 1. 07:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a legjobb barátod, akiben 100%-ban megbízol akkor így:


Megbízom benned, mivel a legjobb barátomnak tartalak, és tudd, hogy a kettőnk barátságán ez semmit nem változtat.

Leszbikus vagyok.


Ha valóban a legjobb barátod, elfogad. Ha nem, akkor nem volt az.

2016. júl. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Leegyszerűsítve: a dilemmád az, hogy vállalod-e magadat teljesen mindenki előtt vagy sem. A leszbikusságodon nem nagyon tudsz változtatni, anélkül, hogy elnyomnád és ezzel tönkre tennéd magad vagyis marad a teljes felvállalás. Ez utóbbi sose lesz könnyű, mindig lesz(nek) valaki(k) aki(k) miatt először megjátszod magad ( kollégák, szomszéd, anyu barátai stb), aki(k) miatt meg akarod tagadni magad, mert az könnyebb. Vállald fel teljesen még ha nehezebb is, előtte is, ha igazán a barátod elfogad, ha nem akkor sosem volt az. Mondom ezt úgy hogy se meleg, se nő nem vagyok, persze nem könnyű okoskodni
2016. júl. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Először derítsd ki valamivel hogy homofób e, ha nem az biztosan nem lesz problémája vele:) Nem olyan rég az én legjobb barátnőm is elmondta hogy leszbi, csak mélyebbé tette a kapcsolatunkat hogy ilyen bennfentes információt osztott meg velem az elsők közt. Hangolódásra és szórakozásra ajánlanám amandacronicles youtube videóit, te is megpróbálhatod viccesen kezdeni. Amúgy ha úgy vagy vele hogy valamit nagyon el akarsz mondani egyszer ki fog csúszni a szádon, csak meg kell várni a megfelelő pillanatot.
2016. júl. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is hónapokig halogattam elmondani a legjobb barátnőmnek, miután végre magamban is tisztáztam az egészet. Ma már azt sem tudom, mitől tartottam konkrétan (pláne, hogy miután izzadva, a kezemet tördelve végre kinyögtem, csak vigyorgott, mivel már rég tudta). Ha valóban jó barátnőd, akkor nem fogja zavarni.
2016. júl. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha a legjobb barátod, akkor elfogad.

Nem lenne haszontalan tudni, hogy mennyire tolerálja a melegeket, de még az is lehet, hogy ha nem elfogadó ez akár megváltoztassa. Tudom, ha meleg lennék, és ezt gyerekkori barátomnak elmondanám, aki egyébként mérsékelten toleráns a melegekkel szemben, velem szemben maradna ugyanolyan jó barát. Pont azért mert a barátom. Lehet, ez barátnődre is igaz, ha tényleg szoros a barátság és jó a kapcsolat.

Meg, aztán, nem azt vallod be neki, hogy szerelmes vagy belé, hanem egy tényt, hogy te a lányok iránt érdeklődsz. Pont. Ha ő teljesen hetero akkor sem változik semmi köztetek, csak tudni fogja, hogy az utcán te nem a fiúkat nézed meg, így ha ő lelkesen mesél egy helyes pasiról akkor azzal te lehet, hogy nem sokat tudsz kezdeni, max meghallgatod. :)

2016. júl. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is a legjobb barátnőmnek mondtam el először, hogy lánnyal járok. Nem verte nagy dobra. Először furcsa volt neki, de teljesen elfogadta. Sőt, még volt hogy ki is állt mellettem, amikor valaki a nemtetszését hangoztatta. :) 19/L
2016. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha undorítónak tart majd, akkor kell Neked ilyen ember az életedbe?? Nem hinném... Én 28 vagyok és soha senki nem fordult el tőlem..
2016. júl. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én tavaly nyáron mondtam el a legjobb barátnőmnek,nagyon sokáig feszengtem miatta és egyik nap ottaludtam nála. Lekapcsolta a villanyt és bennem csak az volt,hogy most vagy soha nem halogathatom tovább,és akkor küzködve de rávezettem a dologra és végül jól sült el,teljesen jól kezelte,azt mondta ez tök oké,és hogy ugyan úgy szeret és a legjobb barátnője vagyok így is ne aggódjak. Azóta mindig megosztom vele,hogy ki tetszik éppen :)
2016. okt. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gina farkas válasza:
En is igy vagyok vele nekem is tetszik a legjobb baratnom szerintem o tudja mert sokszor utal rá ma is volt nálunk neztunk filmet meg minden es azt mondta hogy o csak azert nezi a szki simont(meleg film)) hogy o leszbikus meg hgy azert mondta hogy masba szerelmes mert nm akarja hogy megtudjak hogy tetszem neki meg ilyesmiket mondott elvileg viccbol de mostanaban nagyon meg van valtozva ...egyszer kivicceltem hogy leszbikus vagyok ami igazabol igaz de viccnek szantam es mondtam neki hogy kinezte volna e belolem azt mondta hogy ki aztan mondtam neki hogy tán az hogy igy pusziljuk egymast fogjuk egymas kezet jolvan ez tolem meglepo mivel flegma meg minden voltam meg vagyok is neha... es mondta hogy en akartam hogy megpusziljon meg ..:D szoval meg most is mondja hogy igy imad ugy imad meg minden de nem tudom hogy lehetne tisztazni ezt az ugyet valaki segitsenn ebben a honapban el akarom neki mondani minden hogy
2018. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!