Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 25 vagyok még mindig az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 vagyok még mindig az igazit keresem. Sokan vagyunk így itt? Kiknek voltak csúnya szakításai? Szerintem az akinek van tapasztalata simán tudja, hogy egy nő is ugyanúgy meg tud bántani mint egy férfi.

Figyelt kérdés

Ha valaki korombeli és komoly kapcsolata van, annak is szívesen várom válaszát!

Kíváncsi vagyok a véleményetekre.



2019. márc. 9. 10:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Hogy jönnek ide a férfiak? Vagy ha biszex vagy, akkor abba a kategóriába írd. Itt senkit se érdekelnek a férfiak.


Egyébként én 22 vagyok, szintén keresem az igazit. Igen a nők is meg tudnak bántani, emberek vagyunk mind. De tőled is függ, hogy milyen embert fogsz ki, azért elsőre is lehet látni hogy valaki egy kegyetlen szadista vagy egy virágszál-e. Mindkét típusnak vannak hibái, csak nem mindegy ez hogyan van kezelve, megbeszélve....

2019. márc. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

leszbikusként írtam...


25ll

2019. márc. 9. 10:52
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Mire utaltál azzal, amikor azt írtad, hogy akinek tapasztalata van, az tudja, hogy egy nő is ugyan úgy megtud bántani mint egy férfi? Ezt én sem értem miért hoztad ide. Szerintem evidens, hogy egy nő is tud bántani. Nem kell ehhez tapasztalat sem. Engem is bántottak már meg és én is bántottam meg másokat. Nagyon csúnya szakításom azért nem volt, de viharos kapcsolataim igen. Jelenleg egyedül vagyok, de nem keresem direkt módon az "igazit". Azt gondolom nem jó, ha erőltetjük, de fontos, hogy mindig nyitott szemmel járjon az ember lánya. 13/L
2019. márc. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
#3-as válaszoló vagyok. Jujj. Azért nem vagyok ilyen zsenge fiatal... :D Bocsánat, elírtam a korom. 23/L*
2019. márc. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Nekem mondhatjuk, 2 csúnya szakításom is volt. Én is az igazira várok, de szerintem olyan nincs, legalábbis most így érzem.:( Lehet hogy értem, mire gondolsz a tapasztalatnál. Igen, a nők is ugyanúgy meg tudnak bántani, ha meg még szerelmes is vagy közben, akkor hajjaj.
2019. márc. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Már 2 éve hogy szakított velem a barátnőm, olyan hamar vége lett még el sem kezdődött... Fájdalmas első szakítás volt, azóta is szingli vagyok.
2019. márc. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem megadatott a dolog.

Azóta sem beszélünk,hiába tartott hosszú évekig eltűnt mint szürke szamár a ködben.

De már nem is bánom,a karma ugyis vissza adja neki.

Én meg újúlt erővel vethettem bele magam az életbe 😎

26/L

2019. márc. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen èn arra gondolok sok 20 alatti lànyka írogat itt az oldalon es szivesen beszèlgetnèk olyan lánnyal is aki megrekedt a pár keresèsben mint èn. Nem egyszerű felállás ez ha igy kepzeli el az ember a jovojèt egy nővel, nem egyszeru megtalalni. Megtartani, stb

25LL

2019. márc. 9. 17:32
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Ja, nekem is eltűnt az exem azóta, de nem az én hibám, és már nem érdekel.
2019. márc. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyre többen vannak mindkét oldalt, akik keresik a párjukat.


Egyre nagyobb az elvárás. Egyre kevesebb a valós kommunikáció. Egyre több a virtuális. Aminek súlyos van hátránya: Amikor arctalanul írásban kommunikál az ember, akkor a tudatalattiból előjön egy képzelt személy, akit a kommunikáció másik oldalára képzel. Tehát nem azzal fog kommunikálni, akivel valóban kommunikál, hanem egy képzelt lénnyel. Nagyon ferde, félre értett kép keletkezik bennünk a másikról. A face-to-face kommunikációban ilyen nincs, mert látjuk a másik érzelmeit és nem a sajátjainkat tápláljuk a másikba. Halljuk mások gondolatait és nem magunkból kiindulva gondolunk olyat a másikról, ami nincs jelen.


Ugyanakkor singli életnek egyre nagyobb tere van itthon is. Érthető okokból.

2019. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!