Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért k. ur. Váz le egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért k. ur. Váz le egy olyan szemét azóta, amióta megtudta, hogy szerlmes vagyok belé? Előtte csapkodta a seggem, szépségemnek hívott, most meg ez. Baràtok voltunk elvileg és szintén elvileg heteró is a nő.

Figyelt kérdés
2019. márc. 20. 20:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt a k-s szót csak így engedte kiírni,bocs!Nem szemét,hanem *személy,elírtam. :D
2019. márc. 20. 20:32
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja,és nem nyomultam rá,csak elmondtam mi a helyzet.Ráadásul sosem viselkedtem ku.rvásan...
2019. márc. 20. 20:34
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy váratlanul érte, és ha hateró akkor talán meg is ijedhetett a dologtól. Talán így akarja jelezni, hogy nem érdeklődik úgy irántad.
2019. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3:Még egy sem okoska,nem véletlen írtam,hogy nem viselkedtem ku.rvásan!!
2019. márc. 20. 21:30
 5/9 A kérdező kommentje:
#4:Megköszönte,hogy elmondtam,amikor elmondtam.Higgadt volt.Aztán volt olyan szitu utána,hogy órákig fogta a kezem,miután kezdeményeztem a megfogást.Meg hagyta,hogy hozzá bújjak,amikor az ágyban feküdtünk.Eltelt pár nap,olyan lett,mint egy állat.Dühös volt,veszekedett,kiabált mindenért.Eltelt kb 1-2 hét,aztán megszakított velem minden kapcsolatot.Amikor felkerestem,akkor meg valakinek leri.bancozott,úgy,hogy nem.tudta biztosan,hogy hallom-e.
2019. márc. 20. 21:33
 6/9 anonim ***** válasza:
2019. márc. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Egesz biztosan az ove es tudod, vicces. :D 4 mondta, hogy hulyeseg es ne, megis az idiota masik kettore hallgatott. De mindig ez van ezen az oldalon, megerosites kell a hulyesegre, ha lebeszelik rola, akkor meg kerdezonek all feljebb rendszerint. :D

Hagyd beken amugy kerdezo a hetero lanyt, ha ilyen veled, felejtsd el, ez nem is volt baratsag, ha most ilyen. Kitartast!

2019. márc. 21. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#6:Igen,de azóta törtèntek fontos változások,nem véletlen írtam most ki a kérdést!

#7:Amit ajánlottál választ az előző kérdésnél,az azutáni pont jól leírta,amire én is gondolok,de köszi!;)

2019. márc. 21. 14:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha miután bevallottad, utána még fogta a kezed, összebújtatok stb és csak később változott támadóvá, akkor valószínűleg te is tetszel neki, csak fél bevallani magának. Így egyszerűbb, ha ellök téged magától, hiszen nyilvánvalóan nem akar szembenézni a dologgal. Gyakran csinálják ezt hetero nők, tapasztalat. Lehet később megenyhül és valamilyen csoda folytán belemegy a dologba, de akkor se haragudj rá, ha nem. Egy heteronak ijesztő szembenézni a ténnyel, hogy egy azonos nemű is tud neki tetszeni, inkább elfojtják.
2019. márc. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!