Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek van itt olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van itt olyan leszbikus, akinek mondjuk van valamiféle normális végzettsége? (dr például)

Figyelt kérdés
2019. márc. 21. 21:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
( ne legyen igazam, de ebbe a kérdésbe bele fognak kötni )
2019. márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
itt nincs. Egyébként van.
2019. márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Mit számít a te meglátásod szerint "normális" végzettségnek? Nekem például még semmilyen végzettségem nincs, de ha elvégzem az egyetemet grafikus művész diplomám lesz. Gondolom ez nem számít annyira "normálisnak".
2019. márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Ezzel azt akarod mondani hogy aki kiszolgàl tèged a CBA-ban, vagy aki varrja a ruháidat annak nincs normàlis vègzettsège?

Jò nagy tahò vagy. Èn fodràsz vagyok ès büszke vagyok a szakmàmra!

2019. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
De most, komolyan. Mi számít normális végzettségnek? Dr? Oké, de milyen doktor?
2019. márc. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Tényleg fejtsd ki, mert én se értem.

Tudok leszbikus tanárról (többről is, és nem, nem tesi tanárok).

Tudok pszichiáterről, nőgyógyászról...

Mi kell még?

2019. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés talán így hangzana helyesebben.. "Szerintetek van itt olyan leszbikus, akinek mondjuk van valamiféle magasabb fokú, szellemi foglalkozású végzettsége?" Így már nem köthetnek bele, persze ha erre gondoltál. Szerintem itt gyakorin ez ritkább, de kitudja. Lehet egy-egy kérdés erejéig felbukkan itt minden féle fajta foglalkozású ember.
2019. márc. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Én nem tudom hány lány tarja normális vegzettségnek én pl logisztikus vagyok 2 nyelven beszélek, angol és francia.

Nem tudom kinek mi a normális én megvagyok magammal elégedve és szoktam ide nézni a gyakorira olvasgani és válaszolni!

24ll

2019. márc. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én még egyetemre járok. A mestert csinálom grafika szakon.

2 nyelven beszélek (angol, spanyol) és van munkám mellette.


Ha ez normálisnak számít, akkor itt vagyok. "Jelen!" :D

2019. márc. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint van doktori címem, mert jogász ill. mediátor vagyok végzettségem szerint. Dolgoztam több jogászi pályán, többek közt bankban, ill. hosszabb ideig ügyvédjelöltként dolgoztam. Most pedig egy kevésbé klasszikus jogi pályára szeretnék áttérni, jogi tolmács, szakfordító és lektori pályára. Belőlünk nem sok van, de az igény ránk annál nagyobb, mert szerencsére kevés jogász van, aki valóban felsőfokú szinten kommunikál bármilyen idegennyelvből. Azt ugyanakkor szeretném hozzátenni, hogy attól még, hogy dr.-i címem van, nem gondolom magam felsőbb rendűnek, mert minden munkakörre/foglalkozásra szükség van, mert így hatékony egy társadalom működése. Tehát ugyanúgy szükség van fodrászokra (az ő foglalkozásuk szerintem nagyon szép hivatás^^), bolti eladókra, mint pl. bölcsészekre, mérnökökre, művészekre ( őket különösen csodálom ^^. Magam is festek, rajzolok hobbi szinten :) ) orvosokra, logisztikusokra stb. foglalkozásokra. Akárki végez kereső és társadalom számára hasznos munkát, legyen büszke önmagára! 31 éves nő
2019. márc. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!