Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Utálom azt, hogy leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom azt, hogy leszbikus vagyok. Mit kezdhetnék ezzel?

Figyelt kérdés

Voltam már férfival is és olyan mintha megeroszakolt volna kb.. borzalmas..de az hogy egy lannyal legyek meg termeszetellenes es fura es szanalmas.. Mit tehetnek ha megis ezt elvezem? Annyira gyulolom


22/l



2018. dec. 13. 02:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Liberális válasz: Fogadd el magad!


Szektás válasz: Térj meg!

2018. dec. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Probáld vkivel megbeszélni. Akár egy szakmeberrel.

Ki kell verned a fejedből, hogy természetellenesnek meg szánalmasnak tartod. A másik lehetőség, hogy szingli leszel, és nemi életet sem élsz.


Férfihoz vonzódtál, kivel voltál? Nem lehet, hogy csak ennyire rossz volt vele a szex, vagy durva volt, hogy erőszaknak érezted.

Lánnyal voltál már? Mert lehet, ha élveznéd, utána kevesebbet agyalnál.

2018. dec. 13. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Azért szerintem még nagyon fiatal vagy,ismerd meg jobban önmagad és a férfiakat.Adj nekik esélyt,hidd el van nagyon sok normális,szeretnivaló,gyengèd férfi.Kétlem,hogy leszbi lennél,szerintem csak csalódtál.
2018. dec. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%

Talán ha nem egy egyszeri férfinak nem nevezhető vadállat alapján vonnád le a tanulságot.

Hanem találnál egy Normális intelligens férfit. Talán eloszlanának a kételyeid. Hogy nem minden férfi vadállat!

Egy alkalmas szüzesség elvesztése után nem lehetsz túl tapasztalt,és előítéletektől mentes.

Ez érthető.

2018. dec. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
Keress nőies srácot, akit esetleg meg is dughatsz, vagy ujjazhatjátok/nyalhatjátok egymást ...legalábbis, ha érzel vonzalmat a férfiak iránt.
2018. dec. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Farkas János noel válasza:
40%
Szerintem csak rossz rossz ferfival szexeltel a ferfiak is kulonboznek valaki durvabban szereti valaki gyengeden probald ki egy masik ferfival akar hatha ő jobbban teljesit hogy ha igy alsz a temahoz akar egy probat megér... 24/F
2018. dec. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Yoda m. ***** válasza:
51%

Ahha... szóval voltál már. De remélem... ugye csak nem azért voltál, hogy később elmondhasd közeli barátaidnak (vagy nekünk), hogy már nem is vagy szűz... mert hogy az olyan sikkes. Mármint nem szűznek lenni. És olyan nagy szégyen(!)... ha mégis az volnál... Mert hogy nem az.

Szerintem is (ahogyan mondják) csak rossz lóra tettél. Hidd el, ez előfordulhat szinte bárkivel, de főleg azokkal, akik kapkodnak...

De ne hogy már egyetlen egy esetből vonjál le "örök" tanulságot. Az öreg hiba lenne.

Bármin változtatni csak úgy tudsz, ha elfogadod jelenlegi állapotodat, élethelyzetedet.

Tehát először is: NEM gyűlölöd magad!

Másodszor pedig: Elfogadod magad!

Ez lehet a belépési pont (a kapu), ahonnan már tudhatsz változtatni önmagadon. Ha akarsz.


Az ERŐ legyen Veled!

2018. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

A csajnak nő kell nem férfi, látom ezt nem tudja a legtöbb fiú megérteni/feldolgozni.

Fiút bármikor megkaphatsz de lányt komoly kapcsolatra nehezen lehet találni.

Ne aggódj nem vagy egyedül én is vhogy így éreztem fiúval a "szeretkezést" akkor nagyott csalódtam és azt hittem nem tudom kellőképpen élvezni a dolgot..mindennel próbálkoztam, megpróbáltam izgatónak látni a testét, ittam előtte, váltogattam a partnereket hátha csak rosszat fogtam ki de mindeggyik azt hiszi, hogy Ő különb.

2018. dec. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
14%
#8 én tényleg különb vagyok, de úgysem fogsz kipróbálni, úgyhogy sok sikert hozzád! :D
2018. dec. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

A csajok eleve jobban vágynak a gyengédségre mint a fiúk.

Ha valaki különösen érzékeny, akkor pedig még jobban. Ezt a fiúk nagyobb része nem érti meg. 60+ évesként, ha bókolok egy fiatal Hölgynek, és bovcsánatot kérek Tőle ha tolakodó lettem volna, elmondja hogy persze tudja hogy ez nem igazi udvarlás a részemről, hanem csak bók, de mivel a "mai fiúktól" ilyet nem kapnak, nagyon jól esik. Tehát el lehet gondolkodni, hogy nem kellene-e kicsit másképp hozzáállni a lányokhoz?

F/60

2018. dec. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!