Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek van itt olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van itt olyan leszbikus, akinek mondjuk van valamiféle normális végzettsége? (dr például)

Figyelt kérdés
2019. márc. 21. 21:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha az normális végzettség, akkor nekem épitészmérnöki diplomám van, és ezen a pályán dolgozok. Volt már szakács barátnőm is, a mostani bankban dolgozik, de ismerek egy patológus hölgyet, aki szintén leszbi. na, most mi a normális végzettség?
2019. márc. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vegyész diplomám van..

De ez a normális végzettség dolog ez erős volt.

Semmivel sem jobb ember egy diplomás,mint egy nem diplomás.

2019. márc. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Most fogom megkapni a diplomám én is. Ha minden igaz, ortopédus leszek. Na és? Diplomás emberek közt is rengeteg az, akiből ki sem néznéd. Saját bőrömön tapasztaltam meg. A portás és a takarítónő előbb köszön vissza, (mosolyog, int) mint a legnagyobb adjunktus vagy professzor, ha elmennek melletted az egyetem folyosóján. Persze nem mind ilyen. Ahogy nem minden 8 osztályt elvégző portás, avagy takarító sem. Az én leendő kollégáim közt is lesznek világi bunkók, no meg földre szállt angyali lények. A párom pedig egy OKJ-s képzést végzett, egyszerű ember. Egyetlen olyan emberrel sem voltam előtte, akinek az érettségi után felsőfokú tanulmányai lettek volna. Nem hiszem, hogy ez határoz meg egy ember. Maximum úgy, ha siránkozik amiatt, ahol van. Csak annak szoktam mondani, hogy miért nem tanult jobban.
2019. márc. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
18%
Atomfizikus jelen! Mellette néha csinálok 1-2 agysebészeti beavatkozást is, de tudod csak úgy hobbi szinten, semmi komoly. Ha van kedved ismerkedni, írj.
2019. márc. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Cukrász vagyok. Az normális végzettség?
2019. márc. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én egy élelmiszerboltban vagyok eladó. Ez normális végzettség?
2019. márc. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 titkoskert ***** válasza:

Én jártam egyetemre régebben, latin-filozófia, pszichológia, és jogi karra, mindegyikből egy két évet munka mellett.

Nem találtam a helyem... Végül szakács lettem, mert főzni nagyon szeretek. De az élet máshova sodort, és egy cég online stratégiáját építjük. Külföldre dolgozunk. Régebben pedig mélyépítészeti gépeket forgalmaztunk... 34L

2019. márc. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!