Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Veletek volt már hasonló? Az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már hasonló? Az úgymond "átlagos" testalkatú,60-70 kg-s nők tetszettek, de beleszerettem egy nőbe, aki kb 80 kg, és nagyon vonzódom hozzá. Magam sem értem hogy lehet, hiszen nem ő az "esetem".

Figyelt kérdés

22L

A hölgy egyébként 171 cm,az tény,tehát nem 160 cm.


2019. márc. 21. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Ez azért nem túl nagy elhajlás. Majd ha 110 kilós nőbe, vagy akárhány kilós pasiba szeretsz bele, akkor kell komolyabb önellenőrzést tartanod. :)
2019. márc. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én vagyok 171 cm, 58 kilóval, szóval az említett lány azért biztosan molettebb alkat. De ezzel nincs gond. Azzal sincs, hogy vonzódsz hozzá. Az hogy milyen az eseted sokszor nem is számít. Valami megfogott benne, valamiért vonzódsz hozzá. Ennyi. Nem kell ezt túl misztifikálni. Én világ életemeben azt hittem a fiúsabb lányok az eseteim, erre jött egy nőies lány és teljesen lehengerelt.
2019. márc. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Beleszerettél egy emberbe :) Ennyi történt. Az, hogy 80 kg, az egy darab tulajdonsága a sok közül. ;)
2019. márc. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!