Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Volt már olyan partnered/barát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan partnered/barátnőd, aki különösöen/furcsán élvezett el?

Figyelt kérdés

Két lánnyal volt eddig testi kapcsolatom, mindkettővel nagyon élveztem az együttlétet, de az orgazmuskor mindketten olyan édesen furik voltak! :)

Egyikük pár halk sóhajt leszámítva szinte néma csendben szeretkezett, csak a teste finom rezdüléseiből éreztem, hogy közel jár, majd a csúcson mindig elsírta magát.

A másik egyre hangosabb volt, közben végig beszélni próbált, de nem jött ki egyetlen érthető szó sem a torkán, csak nyögések, de a végén már nagyon hangosan.


Ilyen furik volnánk mindannyian? :)

24/bi/L



2019. márc. 22. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek maskeppen jon ez a pillanat
2019. márc. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ex barátnőm mindig összezárt lábakkal élvezett el, közben az ajkai némán szavakat formáltak, a szemöldökét pedig fel fel húzogatta. Aztán a végén felnyögött.
2019. márc. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy idősebb nővel voltam legutóbb és konkrétan rozmár hangon élvezett el. Ezt ő is belátta. Nagyon hosszan és nagyon hangosan nyögött ütemesen ugyanazon a magasságon, már féltem mit fognak szólni a szomszédok :D
2019. márc. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a #2 már én is láttam nőnél.
2019. márc. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
#4 Jaj bocs F.vagyok elnéztem a rovatot.
2019. márc. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Nem partner, de tapasztalat egy lányról. Baráti társasággal nyaraltunk, akaratlanul is hallottam valamelyik este a szomszéd szobából az egyik csajszit. Egyetlen szót ismételgetett, kb. 5 percen át, hol lassabban, hol gyorsabban, hol halkabban, hol hangosabban: "még".

19L

2019. márc. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!