Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Kizáró ok lenne vagy taszító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok lenne vagy taszító lenne számotokra, ha egy lány ilyesmibe belement már?

Figyelt kérdés
Arra gondolok mikor egy buli alkalmával először ismer meg valakit és már aznap el is megy az illető lakására.. Vagy ha nem is egyből, de mondjuk második találkozó alkalmával már könnyedén belemegy a szexbe, sokszor anélkül is, hogy vonzódna a másikhoz igazán. Valójában ezek elég kétségbe esett lépések az intimitás szükségletének kielégítésére.. Szóval nem is igazán élvezetből tette, viszont már rájött, hogy ez így nem helyes és nem is vezet sehová, mert amit szeretne azt csak egy párkapcsolatban élheti meg. Tehát ez a múltja egy része. Azt hiszem ezt úgy nevezik, hogy promiszkuitás. Ti mit gondoltok erről?

2019. márc. 22. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Nem lenne kizáró ok. Bírom a laza csajokat.
2019. márc. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

A felismerés a helyes út keresésének első lépése.

Nevezhetjük ezt bárhogy. Megtörtént. Nem kell nagydobra verni.

Tanultál belőle?

Ha igen,akkor nézz előre,és ne hátra,hogy el ne tévelyedj újra.

2019. márc. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Mi a francért lett lepontozva a #2-es válaszoló? Teljesen jól fogja fel a dolgot, egyetértek vele.


A negatív döntésekből/történésekből is lehet jól "táplálkozni", ezt pedig tanulásnak hívják.


Belement bizonyos dolgokba, amik során rájött hogy mi az, amire neki valójában szüksége van és onnantól fogva úgy is cselekszik.


Számomra nem lenne kizáró ok, hacsak nem csapongna vissza.

2019. márc. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%

Ezt magyarul úgy hivják hogy r!b@nc.

Vagy lelki sérült. Egy fertőzési kockázat.


"intimitás szükségletének kielégítésére" senki nem fekszik össze fűvel fával. Az intimitás érzelmi dolgot jelent.

Azt ne keverjük a lelki vagy mentális instabilitással.


Egy ilyen lány a kutyának nem kell barátnőnek hosszú távon. Se önbecsülése, se becsülete.

2019. márc. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem.. Egy selejt vagyok, tudom..
2019. márc. 22. 18:34
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat..
2019. márc. 22. 19:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Ebben semmi nincs, az az érdekes, hogy ez után hogyan áll egy kapcsolathoz. Nekem nagyon sok ismerősömnek volt ilyen korszaka, sőt nekem is, de kinőttük, szinte mindenki azóta normális komoly kapcsolatban van.
2019. márc. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Nekem ilyen nő nem kéne párkapcsolatra,max szexre.Viszont én meg nem vagyok az egy éjszakás kalandok pártolója.LOL
2019. márc. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Dehigy vagy selejt! Amikor felnőtt nő vagy és tombolnak a hormonaid, viszont vonzódni nem vonzódsz senkihez, vagy nem találsz kapcsolatra neked tetsző embertakkor simán megtörténik. Velem is volt ilyen, mégis van egy szerető kapcsolatom

Azok a “férfiak” akik leribncoznak, de valószínűleg a haverjaikkal arról dumálnak hogy hogy megbanák xy-t, és arra nem is gondolnak hogy egy nőnek is lehetnek igényeik. Volt hogy én is szégyelltem magamat miatta, de ennek a nagy része azért volt mert társadalmilag kevésbé elfogadott. Amíg a lányok agyalnaknaz ilyeneken addig a hapik dicsekszenek. De én is rájöttem hogy nem nekem való és megfogadtam legközelebb azzal fekszem le akit szeretek. És így is lett. Érdemes olyan fiút keresni aki kb 5-10 lánnyal volt együtt mert annak van tapasztalata nem itélkező frigid, de nem is egy hímringyó (akik sokszor a sajat dolgaik ellenere szinten itelkeznek )


Ne aggódj tényleg aki szeret így szeret, max ha látod rajta higy zavarná nem mesélsz neki ezekről, vagy csak megemlíted hogy volt pár egyéjszakásod, de az nem a te világod, és dicséred hogy vele mennyivel jobb, ez még imponálhat is! Ha meg így nem kellesz neki jobban is jársz ha elmegy a háztól... egyes!!! (Ezt írom nem hogy mindenk) férfiaknak olyan elvei meg igémyei vannak amibe a saját női verziójuk nem férne bele


Ha mindenki aki érzelem mentesen szexel ribi akkor tele lennénk krvákkal és hímringyókkal.


A múltad ne állítson meg! Írj nyugidtan ha szarul vagy emiatt! :) de remelem azóta rájöttél hogy butaság ettől félni

2019. máj. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

utolsó Jaj most látom hogy leszbikusság a kategoria

...

Ettől függetlenül ugyanaz vonatkozik :)

2019. máj. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!