Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek a távkapcsolat is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a távkapcsolat is (igazi) párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Nem arra a fajta távkapcsoalatra gondolok, amikor a felek együtt élnek, aztán egyszer csak beugrik ez a szitu (mert mondjuk az egyik fél külföldön kap munkát), hanem arra, amikor már az elejétő fogva távkapcsolat áll fenn, és persze találkoznak amikor tudnak. Párkapcsolatnak mondható az ilyen, ha nincsenek még tiszta közös jövőbeli célok (mondjuk összeköltözés), amit mindkét fél egyformán akar?

2019. márc. 23. 14:21
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, leszbikus kérdés, mielőtt ide írnának a heterok!!
2019. márc. 23. 14:22
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha még az elejé nincs ilyen akkor azzal semmi baj nincsen.

Idővel úgyis kialakulnak célok,vagy látni hogy együtt van jövőtök bagy külön.

2019. márc. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Több, mint egy éves kapcsolat esetében. Nem tudom az ,,még az elejének" számít-e vagy sem.
2019. márc. 23. 15:35
 4/10 anonim ***** válasza:

Semmi értelme. Persze ha szeretitek egymást akkor kibírtok pár km-ert.

Az exem 308 kmre lakik tőlem

Nem működött sokáig

Csak szenvedés a vége..

2019. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Leszbikus vagyok, de egy ilyen kérdéshez miért ne írhatnának heterók is? Nem értem, az, hogy kit szeretsz, mennyiben befolyásol egy olyan kérdés megválaszolásában ami mindenkit érinthet aki párkapcsolatban van.
2019. márc. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk mukodik mar lassan 2.5 eve 160 km a tavolsag.
2019. márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tavkapcsolat nem er semmit mert az egyik fel ugy is felrekefel. Vagy te vagy a párod, ha okosak vagytok mindketten csak nem tud róla a másik.
2019. márc. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Távkapcsolat szerintem sem ér semmit, és itt nem a félrekefélésre gondolok, mint ahogy az előző hozzászóló írta.

Ha ritkán tudtok csak találkozni, és csak beszéltek meg írogattok egymásnak, egy idő után minimum az egyik fél elveszíti az érdeklődést a másik iránt.

Ritkábban lesznek a beszélgetések, ritkábban keres. Egyszavas beszélgetések lesznek, majd szépen lassan ezek is elmaradnak.

Szerintem a személyes találkozás az ami mindig fellobbantja a lángot.


Meg ez a másfél év. Nem tudom mennyi idősek vagytok, de ha ennyi idő után még tervetek sincs egymással a jövőre nézve az már rossz.

2019. márc. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
lemaradt: utolsó vagyok, 27 éves meleg.
2019. márc. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Biszexuális vagyok és távkapcsolatnál csak fiúval voltam még, lánnyal csak úgy, hogy közel lakott, de ettől függetlenül leírom a tapasztalatomat.

A mi kapcsolatunk elég extrém körülmények között volt, mert nagyjából 6000 km távolságra lakott tőlem. (Ő Krasznojarszkban, én Budapesten) Mivel akkor mégcsak 14-16 évesek voltunk az iskolai szünetekben (amikor egyszerre volt) egyikünk átment a másikhoz az egész szünetre. (A családból valaki mindig kísért) 2 évig tartott, de aztán egyre inkább zavaró lett a távolság.

Mivel feltételezem, hogy köztetek max tizedekkora a távolság, szerintem nem jelent problémát.

Lényeg a lényeg, szerintem nevezhető párkapcsolatnak.

2019. márc. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!