Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » (Leszbikusokhoz szól a kérdés)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Leszbikusokhoz szól a kérdés) Introvertált lányok! Nektek is nehéz párt találnotok, vagy úgy egyáltalán barátkoznotok, vagy csak én vagyok ilyen félresikerült?

Figyelt kérdés

2019. márc. 25. 16:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mintha en irtam volna ki a kerdest. Rengeteg csalodas ert, nalam az is kozrejatszik, hogy kb.kedvem sincs az egeszhez.
2019. márc. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1 Adom. Ráadásul az élettől is elmegy a kedvem, amikor folyamatosan olyanokba futok bele, akik csak a szexre hajtanak. Férfiak-nők egyaránt
2019. márc. 25. 16:47
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Dettó. :D Örülök, hogy nem vagyok egyedül.
2019. márc. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerű, bár én csak szimplán barátkozni szeretnék, nem kapcsolatra v szexre hajtok..de nehéz normális embereket találni.. :D
2019. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Elég nehéz az a helyzet, inkább kapcsolatorientált vagyok minthogy csapongjak ide-oda.


Voltam már melegbuliban, lényegében végigültem az egészet.

Ismerkedés során inkább beszélgetnék mint táncolnék/ráznám magam annak aki megtetszik.


Eléggé visszahúzódó vagyok, barátaim is kevesen vannak, nem hogy párkapcsolatom:D

Persze ettől függetlenül jó lenne ismerkedni, csak kérdés, hogy hol lenne érdemes.


21/l/l

2019. márc. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
#1-es valaszolo vagyok: sokaknak a negativ tapasztalatok miatt mehet el a kedve az egesztol. Nem mondom, hogy en nem voltam hibas, mert ketton all a vasar. Nem szeretem a bulikat. Jobb egy beulos hely, ahol lehet beszelgetni. De a mai vilagban nehez olyan embert talalni, aki nem csak a szexre megy. Es nem beszeli ki az embert. Szerintem mindenki hozhat rossz donteseket, de attol meg o is ember. De azt tapasztalom, manapsag mindenki (tisztelet a kivetelnek) kibeszeli a magandolgait funek -fanak. En ezzel meg azzal voltam. Jo volt-nem volt jo.
2019. márc. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok, és igen. Még írásban úgy,ahogy elvagyok, de élőben minden másabb. Sokkal másabb..és már le is tettem róla hogy összejön.
2019. márc. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Abszolút ilyen vagyok én is. :(
2019. márc. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is így érzek, eléggé nehezen ismerkedek bárkivel is, illetve bízok emberekben bizonyos okok miatt. Sokszor úgy érzem, hogy sosem fogok találni olyan embert aki tökéletesen megértené a mélységét a dolgoknak amiken keresztülmentem az életem során, vagy csak megértené, és elfogadná, hogy ez tett azzá aki vagyok. Nem tudom rendesen kifejezni magam, de talán valaki akivel sok dolog történt élete során át tudja érezni. A lényeg az, hogy ezért eléggé nehéz már csak az esélyt is megadnom, hogy közel engedjek bárkit is, mert eddig akárkinek 'nyíltam' meg, mindig csalódás lett a vége. Valamint már nem is hiszem, hogy létezik olyan személy aki hajlandó lenne erre fecsérelni az idejét.
2019. márc. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Barátkozni sikerült interneten, de nem könnyű olyat találni, akivel megvan az összhang. Én is introvertált vagyok, bulikba se járok.
2019. márc. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!