Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Heteró, leszbikus, biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró, leszbikus, biszex lányok! Heteró, biszex lányok megsimogatják a másik lány arcát vagy ez vonzalomról árulkodik?

Figyelt kérdés
Ha barátok,de,aki megsimogatja az arcod szépsegemnek hív,megpaskolja a feneked.Ez szimpla közvetlenség vagy ennél többet is jelezhet,hiába hiszi/mondja magàt heterónak?Mit gondoltok?
2019. márc. 26. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

sztem ez a hetero-biszex-homo téma nem egy ilyen szigorúan meghatározott dolog.

sztem van egy kis átmenet. 2 vonzó lány között lehet olyan kapcsolat ami baráti de minimálisan leszbikus. tehát a valóságban soha nem kerülne sor szexre, esetleg taszítja a p . nci stb, de tudatalatt vmi kis szexuális vonzalom bevillan. ha egy másik embernek erős szexuális kisugárzása van, és nagyon vonzó kinézete, az okozhat ilyet sztem azonos neműben is.

2019. márc. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Micsoda intelligens valasz volt az elso... ha ket vonzo no csinal valamit, akkor abban minimalis szexualis dolog van... gratulalok... mondjuk a valasz szinvonala legalabb tokeletesen passzolt a kerdesehez.
2019. márc. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2:Mit fölényeskedsz itt,hogy a "kérdés színvonala"?!Általában az élet ihleti az itteni kérdéseket,ha neked pedig nem tetszik az a te dolgod,de ne offolgass!
2019. márc. 28. 08:30
 4/6 anonim ***** válasza:

A lányok imádják a figyelmet, sokszor ezért csinálják ezt. Bulikban pl en is imádok mas lányokkal táncolni, hozzájuk simulni, simogatni őket, csókolózni velük, es nagyon szoktuk élvezni amikor ilyenkor a pasik elkezdenek ránk mászni.


19L

2019. márc. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó!Csak,hogy ez a bizonyos illető minden ilyesmi dolgot olyan alkalommal csinált,amikor édes kettesben voltunk.Sőt,meg sem ölelt mások előtt.Pontosabban szorosan ölelkeztünk,és hallotta,hogy jön egy közös távolabbi ismerősünk,és mondta,hogy hagyjuk abba,merz jönnek.Pont ez az,hogy ő ezt nem a "figyelemfelkeltés" miatt csinálta,sőt... Habár abból a korból már amúgy is kinőtt. ;)
2019. márc. 29. 12:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mint heteró nő nem szoktam ilyet csinálni. Az más hogy a hugaimat szekálom így hogy ráhúzok a hátsójukra de ennyi. Barátoknak sosem csinálok ilyet és nem hívom őket szépségemnek. Lehet ő többet akar.
2019. márc. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!