Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus/biszex lányok, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszex lányok, ti meg szoktátok figyelni ismerkedésnél a másik lány kezét és körmeit?

Figyelt kérdés
Ezen felül mi az, amit megnéztek a másikon? Mi az amit igényesnek, és amit igénytelennek tartotok?

2019. márc. 26. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
97%

Igen, ha megtetszik egy lány mindig megnézem hogy van e körme vagy nem. :D Még a ujjait szoktam nézni, a vékony hosszú ujjak valamiért a gyengéim.

Általában az arcukat nézem meg először, az alapján tetszenek meg, de néha csak van bennük valami, ami megfog, de nem mindig tudom megfogalmazni hogy mi.

Ami nagyon fontos még: az összhatás, a kisugárzás, az ápoltság, stílus. Sokszor van hogy a stílusa tetszik meg egy lánynak, és gyakran nem tudom eldönteni hogy olyan karok e lenni mint ő, vagy hogy bejön. De általában a második. :D

2019. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%

Igen, mindig megnézem a kezeit. A hosszú körmöt nem szeretem.:D (nekem is rövid, az ujjaim meg hosszúak).

A mosolyát figyelem meg, a szemeit. Ahogy az előttem válaszoló is írta, nálam is fontos a kisugárzás.:)

2019. márc. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Meg.


Ha hosszú körmei vannak; különösen ha dzsuvásak is az taszít.

Nem azért mert ne lehetne az ágyban kesztyűt húzni, kényelmesebb is, de az, hogy nem is jut eszébe az elgondolkoztató...


Az más kérdés ha pl fizikai melós és látszik a kezén hogy dolgozik, pl bőrkeményedések stb. Ez oké.


Nagy, hegyes éles köröm szintén még akkor is ha ápolt, épített stb. Hogy is mondjam? Mintha önként lenne valaki sząr az ágyban? Bárki bármit mond, ilyennel nem lehet jót dugni. Egyszerűen nem hiszem el hogy az ilyen nők komolyan vehetőek.


Meg a gyűrűk is árulkodhatnak. A legtöbb leszbikus fura íléssel rendelkezik ilyen téren. Nem tudom hogy, de ki lehet szúrni ki az aki 😁

2019. márc. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!