Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Elfognak fogadni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfognak fogadni?

Figyelt kérdés
Aprilisban kezdek egy uj munkahelyen. Kozel 30 eves vagyok. Es felek, hogy a kollegak nem fofnak elfogadni a leszbikussagom miatt. 4-en vagyunk munkatarsak egy munkahelyen. Az allasinterjun szimpatikus coltam a fonoknek, de kitert arra, hogy nem zavarja, hogy ki milyen identitasu. Az a baj, hogy tirokban sem tudom tartani, mert nagyon fius vagyok. Masok, hogy erzik magukat a munhalyeukon? Leszbikusok valaszat varom, koszonom!

2019. márc. 27. 01:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sorry, nem leszbikus vagyok, hanem főnök.


A kutyát nem érdekli a nemi identitásod, ha a munkádat megfelelően elvégzed és jól kijössz a munkatársaiddal. Az, hogy fiús vagy, külsőlőség. Gondolom pénzt termelni vettek föl, nem magánéleti dolgokat kibeszélni.

2019. márc. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Külsőség (bocsi)
2019. márc. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

Nemi identitás..? Talán keveritek a szexuális orientációval. Ha valami miatt nem fogadnak el,az maximum a deviáns megjelenés/viselkedés és a zárkózottság.


Nem értem h a leszbik miért nem öltöznek szépen, csajosan.

2019. márc. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szeretni fognak.
2019. márc. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Kulnosen az elso valaszolonak. Remelem, minden tendben lesz.
2019. márc. 27. 08:52
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Butchnak lenni gender is, szal állapodjunk meg annyiban hogy ez valahol a nemi(gender) identitás és a (női homo)szexualitás keresztmetszetén helyezkedik el.



Munkahelyen meg attól függ mit dolgozol. Vendéglátásba pl. nem egy olyan műszakot dolgoztam ahol a teljes 5+ fős ház eleje stáb mind meleg volt 😁

Vannak ilyen melók.


De ha a főnök így arcba elsőre levágta mi van és asszonta nem gáz, akkor valszeg nem lesz baj.

2019. márc. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahol a főnök ilyen és jó véleménnyel van rólad, ott minek félsz a beosztottjaitól? :D Ha fiús vagy, legyél már kicsit magabiztosabb basszus. Főnök tudja és oké, a többiek meg nem számítanak, oké velük kell dolgoznod, te jó eséllyel a főnököd van olyan kompetens, hogyha ez problémát okozna a többi dolgozónak, akkor alapban nem venne fel.

Én is fiús vagyok, mindig pont letojtam, hogy mit gondolnak

2019. márc. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Voltam oktatason ma, mefismertem az uj kolleganomet. Latszolag jo fejnek tunt. De egybol kitert ra, hogy ha ra hallgatok, a maganeletemrol nem beszelek. Es, hogy keszuljek fel jonnek ezek a kerdesek, van e valakid stb. Mindenkinek bemutattak. De full zavatban voltam vegif. Raadasul volt egy no, olyan hatarozott volt a kezfogasa, hogy full ledobbentem. Majd elhivott megmutatta a masik szarnyat. Kommunikaltunk. A cigi volt a tema, hogy anno is cigizett, de letette a csaladja miatt.
2019. márc. 28. 20:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Istenem ez a legrosszabb amikor a butch tolja a szexista szöveget, hogy meglepő, hogy egy nőnek határozott a kézfogása. x)

Magánélet nem véletlen magánélet amúgy, melóhoz ne legyen köze, max ha x éve ott dolgozol és tényleg bízol másokban, addig kár... aztán hajrá.

2019. márc. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azert lepett meg, mert noies norol beszelunk, es meg a pasik kezfogasat is lepipalta :D Sztem levagta mindenki mi a szitu. Pluszban volt egy olyan elszolasa, hogy a noi kollegak ferfit vartak volna :D en is meg meg akiket felvettek, mind nok vagyunk .
2019. márc. 28. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!