Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Testvéreknél gyakoribb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testvéreknél gyakoribb a leszbikusság? Ha az egyik testvér leszbikus, mennyi annak az esélye, hogy a másik is az?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 8. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
8.32%
2019. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak elméletek, hogy anyai ágon öröklődik a dolog, szóval esély van rá... de nem hinném, hogy túl sok.

Nekem tesóm pl. nem az. :) De ismerek pl. transz fiú testvérpárt. Szóval valami genetika tuti közrejátszik, de nem hinném, hogy annyira baromi nagy esélye lenne... másrészt húgomról ha valaki kérdezi tőlem, általában rohadt mérges leszek, meg ő is, ugyanis ez marhára sértő számára így. És úgy is érzem, hogy én tolok ki vele folyamatosan, hogy ilyen degenerált kérdésekkel bombázzák... :(

2019. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
#1! Honnan vetted a 8.32%-ot? Mindenki tudja, hogy 8,23%!!!
2019. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ikreknél is van olyan, hogy az egyik homoszexuális, a másik meg nem, amin a tudósok is csodálkoznak, úgyhogy ezek után nem tudom.
2019. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semennyi... ez embertől függ.
2019. ápr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Ismertem egy lányt akinek volt egy ikertestvére,egyoetéjű ikrek voltak és mindkettő leszbikus volt bár az egyik fiúsabb míg a másik teljesen lányos volt :)
2019. ápr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 atetitkoshódolód válasza:
16 éves biszexuális lány vagyok és van két heteró nővérem (28 és 30 évesek)
2019. ápr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!