Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők! Te mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők! Te mennyire vagytok nyitottak a fiatal lányok felé? Eltudtok képzelni velük szexuális kapcsolatot? Vagy akár párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

2018. nov. 2. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Mennyire fiatal?Nekem az alsó korhatár a 18 az alatt semmiképpen sem.
2018. nov. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg, mennyire fiatalokra gondolsz? És melyik korosztályt szólítod meg ezzel a kérdéssel?
2018. nov. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
18 vagyok és leginkább a 30 felettiekhez szól
2018. nov. 2. 19:39
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

33 éves vagyok.

Mivel az utóbbi napokban néhány válaszom kapcsán kaptam levélben megkeresést huszonévesektől, így akarva-akaratlanul ezt a korosztályt figyeltem meg a tömegközlekedésen ma.

Gyakran írják, írjátok, hogy érett gondolkodásúak vagytok, de ha majd 10-15 év múlva visszanéztek az akkori önmagatokra, megértitek...

Lehet akármilyen szép, vonzó, intelligens egy 18-20-22 éves, nekem ő egy fiatal lány, és nem egy ÉRETT nő. Magamhoz képest szinte még gyerek.


De ez csak az én véleményem, és tudom, hogy vannak olyanok sokan, akiknek ez nem akadály. Sőt :)

2018. nov. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Hiába pontozzátok le az utolsót, igaza van, én is így gondolom.

18 évesen én sem értettem miről beszél egy harminc körüli. Most, hogy annyi vagyok, nagyon is értem!

2018. nov. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Én 21 éves létemre nem szeretnék érett nőt se pár se szexkapcsolatra.

Amennyire nekik "gyerekes" a mi korosztályunk, nekem annyira "túl felnőttes" az övék.

Szerintem lesz bőven lehetőségünk érettként élni, nem a húszas éveinek vannak erre kitalálva. De ez persze csak az én véleményem :)

2018. nov. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy érett gondolkodás?

Meg szerintem a korához mérten írja ki hogy érett,nyílván nem rendelkezem 23 évesen egy 40 éves nő tapasztalatával és komolyságával.

2018. nov. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Semennyire nem érdekelnek a 18 év körúli gyerekek, nálam 28 az alsó korhatár.


32/N

2018. nov. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Léven hogy 23 vagyok nyitott vagyok az ilyenekre. Bejönnek a fiatal csajok.
2018. nov. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó, egyem a szíved. Te is egy fiatal lány vagy :)
2018. nov. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!