Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy jöttetek arra rá, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöttetek arra rá, hogy leszbikusok vagytok? (több kérdés lent)

Figyelt kérdés

Jöhetnek hosszabb sztorik is erről,

pl: Mikor és hogyan jöttetek rá?

A család, a barátok hogy reagáltak erre?

Te hogy reagáltál erre? Mármint tudom, hogy rengeteg olyan lány van, aki nem tudta még ő maga sem elfogadni ezt, hogy leszbikus, de idővel mégis megbékélt vele.

Milyen gondolatok keringtek benned?

Mit tettél ezügyben, hogy bebizonyosodjon, hogy tényleg leszbikus vagy?



Persze nem kell mindent megosztani, csak azt amit szeretnél. De ez egyértelmű. :)


20/L/L



2019. ápr. 18. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kb 5-6 éves koromban volt az első jele.Biszex vagyok,de a nők érdekelnek 80%-ban,és csak irántuk tudok szerelmet érezni.Egy ideig fiú nem is tetszett,de a nőkkel kapcsolatban màr akkor is voltak vele mondom,amikor 5-6 éves lehettem.De akkor is a huszonéves és harmincxévesek érdekeltek,nem a korombeli kislányok. :D

Jól toleráltam ezt mindig is,kivéve azt a 3 alkalmat,amikor szerelmes lettem.Mivel ilyenkor utálom magam miatta,mivel mindhárom nő heteró. :'D Vagyis a 3.-at most élem,szerintem benne vannak is biszex hajlamok,adott is jeleket,de miattam nem rúgja fel a sokéves kapcsolatát egy férfival,hiába is szürkült màr el szemmel láthatóan.

2019. ápr. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
*de a nőkkel kapcsolatban már akkor is voltak jelek
2019. ápr. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem, hogy majd jóra fog fordulni minden, és szerelmes tudok lenni, de nem sikerült, akármennyi férfival is beszélgettem el.

Aztán megjött életem első szerelme egy lány, és akkor éreztem elsőnek, hogy nem csak a lelkem bizsereg hanem a testem is. 18/L

2019. ápr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem biszex vagyok, de inkabb a lanyok erdekelnek. Fiuval nem probaltam egy darabig nem is tervezem. Hogy egyaltalan bejonne-e nem tudom.


Hat mar egy ideje ereztem, meg inkabb lanyokrol fantazialtam. Csalad nem tudja, inkabb ismerettsegi/barati kor, nem kezdtek el fujjolni meg tavolsagot tartani utana, volt aki elegge meglepodott, tekintve hogy inkabb szoknyas sminkelos lany vagyok.


Igazabol mikor volt valakim, akkor tudatosult ugy tenyleg bennem mi a helyzet. Amikor ott voltam vele, elveztem a dolgokat, meg minden, de mikor itthon voltam, buntudatom volt, mintha csalodast okoznek nekik ugyhogy nem is tudnak rola.


19l

2019. ápr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!