Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok ti szerettek leszbikuso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szerettek leszbikusok/biszexek lenni?

Figyelt kérdés
Miért/miért nem?
2019. ápr. 20. 16:13
 1/5 anonim válasza:
49%
Persze, hiszen több a lehetőség az ismerkedésre! Mondjuk én az élvezetekben hiszek, úgyhogy nem tartósak ezek, de minél több, annál nagyobb tapasztalat :)
2019. ápr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Igazából már nem... mennyivel könnyebb lenne heteronak lenni, csak hát magamra erőltetni se bírnám. :D Ennek ellenére tumblin kishitposztolom, hogy milyen jó melegnek lenni, de közben sajnos nem. Sok az előítélet néha családtól még mindig jön az, hogy mostmár fiúzhatnék... 2 éves kapcsolatom végén (elfogadóak voltak) első mondatuk volt ez. Meg akarnak verni párszor, meg állandó beszólások... persze bírom ezeket meg tudom, hogy ez ilyen. De néha azt kívánom bár ne így lenne. Párt meg amúgy sosem fogok találni, túl magasak az elvárásaim hozzá, erre is rá kellett ébrednem. :D Úgyhogy bárcsak aszexuális meg aromantikus lennék, hogy tényleg tökre ne kelljen senki soha.
2019. ápr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

Én azért igen, mert nagyon jó érzés hozzábújni egy nőhöz. Puhák és érzékenyek, van mit fogni rajtuk. Szóval jó érzés belegondolni, hogy tudok vonzódni hozzájuk. Ha kényeztethetek egy nőt az bizsergéssel tölt el.

Viszont abba meg rossz belegondolni, hogy "szűk a piac".. Kevesen vagyunk és félek sosem találom meg a hozzám illő párt.. Elszigeteltnek és magányosnak érzem magam.

2019. ápr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Én leszbikus vagyok és igen szeretek az lenni. Azért szeretem mert a nők ápoltak ,illatosak,gyengédek és megértőbbek mint a férfiak.
2019. ápr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én igen,volt egy idő amikor nem, azt mondtam könnyebb lenne pasival,de ez nem igaz, maximum csak abban hogy elfogadóbb a társadalom.Sose foglalkoztam vele mit mondanak, ha olyan a helyzet megvédem magam és a párom, ha meg a hátam mögött akkor jó helyen van ott.
2019. ápr. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!