Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tudtok olyan NEM leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan NEM leszbikus sorozatot mondani, ahol azért kimondatlanul is utalnak két női szereplő közötti szerelmi szálra?

Figyelt kérdés
Mint például annak idején a xena sorozatban xena és gabrielle viszonya.azt nagyon szerettem
2019. ápr. 22. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Csengetett, Mylord?, Ellen, Az Ördög Háromszöge (bár utóbbi nem sorozat).
2019. ápr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Még a vészhelyzetben is van leszbikus karakter, pedig ősrégi sorozat és szerintem nem mutatnak sokat. :D De mondjuk ott pl. ki van mondva. :/ Csengetett, Mylord?-ban nincsen amúgy kimondva vagy csak rengeteg utalás? :D Vágom, hogy van benne de olyan egyértelműen azt mondták nekem, hogy ez most meglep, hogy csak utalás. :D Bár ahogy gyorsan utánakerestem, tényleg. :D

Esetleg Korra Legendája rajzfilm, vagy Adventure time, bár utóbbi végén csók is van asszem, de Korrában ha natúran sorozatot nézed, akkor a sok fejét homokbadugó azt mondja, hogy "de szép baratság"... :) csak kzben képregény folytatás van, ahol azért khm :D van coming out, csók :D Egyébként aki nem látta annak nagyon ajánlom, mert baromi jó a története. :)

(Ismételten jó kérdés volt, mert így nehéz. :D)

2019. ápr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Wynonna earp (asszem így kell írni)
2019. ápr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az nem jó, ott azért elég konkrét a dolog, meg rengeteg a közös jelenete is a lányoknak, amitől nyílvánvaló.
2019. ápr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rizzoli & Isles (Született detektívek)
2019. ápr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De jó! Ezekből egyedül a csengetett mylordot ismertem/néztem
2019. ápr. 23. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!