Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Honnan tudom valakiről hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom valakiről hogy meleg?

Figyelt kérdés

Tudom, biztos rengeteg ilyen kerdes volt mar es nincs ra konkret valasz, jel

De

Van egy osztalytarsam es nem tudom rola eldonteni hogy vajon szereti-e a lanyokat /is/. Egy tipikus lanyos lanyrol van szo, viszont latom a szemebe amikor egymasra nezunk, erzem hogy ‘mas’. A gaydar-om szar,, egyszeruen nincs. Az esetek nagy reszeben akirol azt gondoltam hogy meleg kesobb kiderult hogy hetero.

5 ev alatt meg egyszer nem hallottam a ‘fiu ugyeirol’. Egy kisvarosban lakunk, ahol sokan azt se tudjak mik azok a melegek, szoval ez is egy ok lehetne hogy titokban tartsa..

Felek beprobalkozni nala mert meg 2 evig osszeleszek zarva vele, es ugy kicsit gaz lenne ha hetero.

Tanacsokat szivesen fogadok😅

(18/L/)



2019. ápr. 30. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Tipp: Iranyitott beszelgetes.

Tereld ugy a temakat, amikre a valaszokbol rajossz. Nem ajtostol kell rontani a hazba, hogy rogton “beprobalkozz” nala.

2019. máj. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

En is sokat gondolkodtam ezen. Elkezdtem magamat elemezni, hogy nalam mibol johetnek ra az emberek. Hosszu hajam van, enyhen sminkelek, szeretem a szoknyakat, a te szavaiddal: tipikus lanyos lany. Szoval rajottem, hogy a kulsobol nem fogom tudni kitalalni, hiszen nalam sem lehet.


Ezert ahogy az elso is mondta: beszelgetes. Persze ne ugy hogy: "szia neked mi a velemenyed a leszbikusokrol?" 😅 szoval en is a beszelgetest tanacsolom, es drukkolok, hogy jol alakuljanak a dolgok 😊

2019. máj. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tereld a témát a melegekre, szerintem leszűrhető abból, amiket mondani fog.
2019. máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esküszöm mintha ezt én írtam volna ki 🙄
2019. máj. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!