Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehet valakiről megérez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakiről megérezni, hogy nyitott meleg dolgokra?

Figyelt kérdés

Most kezdem el az egyetemet, azaz rengeteg új ismerősöm lesz. Nem akarom egy nagy táblát magamra venni egy olyan felirattal, hogy "Biszex vagyok! Ki akar ismerkedni?" és az különféle appokat (Tinder, Grinedr, Planetromeo) nem bírom ... azok a helyek tele vannak férfi "k--vákkal".


Ezért csak normális emberrel szeretnék kipróbálni dolgokat, akivel személyesen ismerkedek meg és tudom, hogy normálisak.



2018. júl. 11. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
2%
Fiú vagy vagy lány? :)
2018. júl. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Olvas kategóriát. Ill vagy megérzed vagy nem
2018. júl. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Attól hogy valakit élőben ismersz meg, még simán lehet hogy neki van grindr-je és egész nap azon lóg...csak az a különbség hogy ha nem vagy fent az oldalon akkor nincs esélyed rá, hogy megtudd róla.


Amikor kettesben vagytok, ha erősen tartja a szemkontaktust és esetleg néha apró érintéseket megenged magának (vállon, karon), akkor az jele hogy nyitott lenne dolgoknak.

2018. júl. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1# 20/F
2018. júl. 11. 21:57
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem a jele ennek... Vannak nyitottabb emberek és zárkózottabbak. Ha normális egyetemre mész, úgy elképzelhető, hogy felfogásilag tartanak ott az emberek, hogy ne csináljanak nagy ügyet a szexualitásodból, úgyhogy azt javaslom, hogy figyelj a környezetedre. Szerezz barátokat és ismerkedj.

Ha leszel elég jóban a barátaiddal szerintem elmondhatod a szándékod - vagyis, hogy szeretnél egy srácot találni - és mivel általánosan elmondható, hogy egy egyetemista baráti körnek elég nagy ismeretségi hálója van, úgy valószínű, hogy lesz valaki az ismerőseik között, aki nyitott lenne a dologra.

2018. júl. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Én pont fordítva vagyok. Csak a nők érdekelnek, de nagyon izgat, hogy egy 140 kilós idegen férfi szó nélkül csak torokba basszon élvezésig
2018. júl. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Melyik egyetemre mész? Én is most kezdem. :D 20/F
2018. júl. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik ezt egy 10perces beszelgetes utan megerzik en pl miota ra jottem h meleg vagyok nagyon kielezottem az apro jelekre :)
2018. júl. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég esélytelen egyetemen ismerkedni (kicsi az esély, hogy amelyik srác tetszik, az meleg is), de sok fiún azért látni is. Amelyik srác nem jár csajoznik -és nem erről beszél állandóan- ilyen korban, az valószínűleg meleg - legfeljebb maga elől is titkolja.
2018. júl. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!