Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, ti mennyit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, ti mennyit fordítotok a külsőtökre az alap higiénián kívül? Mennyit foglalkoztok a hajatokkal, sminkkel?

Figyelt kérdés

2019. máj. 9. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek nőies lenni, nagyon kevés sminket szoktam használni ugyanakkor. Rendszeresen fodrászhoz járok, de csak azért hogy felfrissítse mert imádom a hosszú hajam😄 Vagy vasalni szoktam vagy göndöríteni, de néha felkötöm, ha nincs kedvem vagy időm beállítani. Én a sminken kívül még az arcápolásra figyelek oda nagyon, mert az elég problémás. Meg imádok öltözködni és a táskák a gyengéim 😄 De amúgy ennyi 😊
2019. máj. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

A hajammal foglalkozok a legtöbbet. Nem szeretem, ha kicsit is zsírosnak érzem, vagy nem úgy áll, ahogy szeretném. Elég sok hajápolási szert használok és egész jól beválnak.

Sminkelni nem szoktam alapvetően, szeretem, ha az emberek a természetes arcomat kedvelik meg, ezen felül csak bónusz, ha alkalmakra sminkelek.

Szeretek jól felöltözni. Bulik előtt sok időt el tudok tölteni, mire összeállítom a megfelelő szettet.

2019. máj. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Rövid hajam van, és mivel alapban egyenes lenne de egy "most keltem fel az ágyból ilyen szexin kócosan" (egyébként néha alapban sikerül úgy felkelni ^^) frizurát szoktam hordani, ezért baromi sokat kell vele foglalkozni, főleg ha sikerül elfeküdni is, plusz festés miatt is gyakran járok fodrászhoz.

Sminkelni nem sminkelek, viszont a bőrápolás fontos, 18 alattinak szoktak nézni, úgyhogy lassan 10 évet letagadhatok a koromból. Plusz szoktam fizikai munkát is végezni, családi vállalkozás, abba segítek be, de alap, hogy kesztyűt húzok és amúgyis majdnem minden este kézkrém, hogy puha legyen a kezem... esetleg végigmelózott nap után se tudná megmondani senki a kezemről, hogy én aznap fizikai munkát végeztem, de még amikor szezonja van két hétig ennek, akkor sem látszik. Finom puha, és nőies a kezem. :)

2019. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fló0909 válasza:
94%
Nekem rövid hajam van és amint egy csep víz éri elkezd begöndörödni. Tehát kezdhetek én bármit a hajammal úgy se úgy fog állni ahogy én szeretném. A sminkem is nagyon laza. Egy szempilla spirál és ajak balzsam. Vagy szemhéj tus ajak balzsam. Vagy csak szimplán ajak balzsam. Ha lehet kimaxolom az alvást. (De nem vagyok lusta és igénytelen).én régebben rá stresszeltem. Nem vplt értelme. Te se stresszelj ezen!🌈😄
2019. máj. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mint általában a nők. Szeretek foglalkozni magammal, odafigyelek a hajápolásra(fodrász, szükségleteknek megfelelő,jó minőségű sampon,balzsam hajpakolás). Mindig úgy hordom ahogy a legjobban illik az aznapi viseletemhez,de általában szétengedve,kivasalva. Az arc és általában a bőrápolástra is odafigyelek/élvezem. Szintén szeretek minőségi kozmetikumokat kipróbálni. Mindennap sminkelek,úgyszint mindig olyat, ami illik a megjelenésemhez, de hétköznapokra szolidabbat, alkalmakra alkalomhoz illőbbet. A ruhatáramra is igényes vagyok.

30/L/N

2019. máj. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

Én biszex vagyok. Szerintem annyit foglalkozom a higiénián kívül a külcsínnel, mint az átlag. Hajfestés kb. havonta, 3 hetente. Hétköznap sokat nem szórakozom a hajammal, félhosszú, általában hátrafogom. Alkalmi helyzetekben próbálom hullámosítani. Régebben nagyon göndör volt, akár egy birkának, pár éve megfakult, meggyengült. Sminkelni csak néha szoktam, alkalmilag. Szerencsémre smink nélkül is megfelelően tudok kinézni. :) A bőrápolásra odafigyelek, körmeimet nem festem.

Családanyaként, dolgozó, vállalkozó nőként időm soha nincs semmire, tehát mindig rohanásban vagyok. Ebből adódóan nem állítom, hogy bombanő lennék.

47N

2019. máj. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!