Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők! Mi a csillagjeg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők! Mi a csillagjegyetek? Melyik csillagjegy vonz a leginkább?

Figyelt kérdés
Volt olyan hogy tobb szamotokra vomzo norol is kiderult h ugyanaz a jegyuk?
2019. máj. 16. 08:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%

Halak vagyok és nem mondanám hogy sokszor volt rá példa, pedig nagyon sok azonos csillagjegyet ismerek

Legutóbb is pl. egy Skorpió szippantott be. De nagyon! :)

2019. máj. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
Én Ikrek vagyok és teljesen változó milyen csillagjegyű nő kezd el vonzani. Volt már Vízöntő, Rák, Oroszlán, Kos is.
2019. máj. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Bak vagyok és a levegő jegyűek vonzanak :D
2019. máj. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
45%
Halak vagyok és a párom is az, nagyon jól megértjük egymást, és nagyon "beszippantott".
2019. máj. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
Kos vagyok és Kos a párom is. Ő vonzott mindig, de a halakkal is jól kijövök. Baktól és Ikrektől viszont mentsen az Isten😂
2019. máj. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
Egyébként meg sokkal inkább az aszcendens a "döntő" ebben az egész csillagjegy mizériában. Szerintem ha tudnátok az aszcendenseteket is, újra értelmeznétek ezt az egész "csillagjegy alapján keresek partnert" dolgot.
2019. máj. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ne aggodj,aszcendens alapján is szoktam🤷‍♀️
2019. máj. 16. 22:19
 8/16 anonim ***** válasza:
35%
Kifejezetten azok vonzanak, akik ezt le szokták tojni. Ha elején megkérdezi valaki, ott megy el a kedvem és nem keresem többet.
2019. máj. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

Kos vagyok és ha már említve lett az aszcendens akkor az nálam Skorpió. Biszex vagyok. Mindkét nemben legfőképpen a Bikák vonzanak. A legelső lány, aki tetszett szintén Kos volt, mint én. A többi mind Bika volt. Jelenleg is egy Bika lány tetszik, akinek Mérleg az aszcendense. Apropó, a Mérleg aszcendensű emberek is vonzanak.


A Mérlegek vagy nagyon szimpatikusak vagy nagyon idegesítenek. Talán azért, mert az én Kos jegyemmel pont szemben helyezkedik el. Nem igazán tudok kiigazodni rajtuk. Sokszor van olyan érzésem velük kapcsolatosan, hogy nem mindig őszinték. Mindenkivel kedvesek, jófejek, de aztán tesznek 1-2 illetőre olyan megjegyzést, amiből arra következtetek, hogy nem is kedvelik. És akkor nem értem miért a színjáték. Mindig mindenkinek tetszeni akarnak és hogy mindenki kedvesnek, jófejnek lássa őket. És ez a viselkedés az én őszinte Kos lelkemnek kicsit ellenszenves, mintha kétszínűek lennének és felszínesek. Én viszont ha valakit nem kedvelek, akkor nem is leszek vele kedves meg jófej, hanem kimutatom, hogy nem szimpi az illető. :D Nem szerettem volna megsérteni egy Mérleget sem, jófejek amúgy nagyon jó dumájuk van, a legtöbbjüknek hihetetlen bő a szókincse és nagyon diplomatikusan tudnak fogalmazni, egy pillanat alatt eltudnak bűvölni akárkit tehát nagyon jó jegy és tulajdonképpen ezzel a kedvességgel sincs baj, néha nekem sem ártana közvetlenebbnek lenni tehát tulajdonképpen azt gondolom ez a 2 jegy Kos és Mérleg nagyon sokat tud tanulni egymástól, de ugyanakkor ez a sok különbség a kapcsolat kárára is mehet ha egy idő után elkezdik egymásban idegesíteni a másik tök ellentétes tulajdonságai.


A Bakokkal is jól kijövök. Viszont ők számomra barátoknak nagyon jók, párkapcsolatot nem igazán tudnék velük elképzelni.

2019. máj. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Bika vagyok,nem tudom az aszcendensemet.A skorpiókért bolondulok,de a nyilasok is imponálnak,a mostani párom nyilas.A halakkal remekül megértetem magam,de kapcsolat szempontból nem vonzanak.

19/L

2019. máj. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!