Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti hogyan ismertétek meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan ismertétek meg a jelenlegi párotokat?

Figyelt kérdés

Jó lenne néhány történtetet olvasni, érezni hogy nem olyan esélytelen dolog a két nő közötti ismerkedés.


Nekem még csak egy közös barát által sikerült megismerni valakit. Azóta semmi. Ti hogy ismertétek meg a jelenlegi párotokat?



2019. máj. 17. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Na ez engem is érdekelne :)
2019. máj. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Sweetcandy-n ismerkedtunk meg,azt hiszem azota mar meg is szunt az oldal.

3 eve, azota mar osszekoltoztunk es tart a boldogsag.

Az orszag ket kulonbozo pontjarol szarmazunk, de minden megoldhato, csak akarni kell :)

2019. máj. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Itt :D
2019. máj. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Itt :)
2019. máj. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Itt.
2019. máj. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tinderen, pedig nem hittem az alkalmazásban, nagyon sokat szenvedtem ott. Nehezen indult, mai napig nem könnyű, de nagyon szeretjük egymást. Ez lassan 1 év :-)

25L

2019. máj. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első barátnőmet itt.


Második (és aktuális) barátnőmet pedig egy egyetemi lmbtq+ társasággal való sörözésen. Ez volt több, mint három éve, azóta összeköltöztünk :)

2019. jún. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!