Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Minden leszbikusnak kiterjedt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden leszbikusnak kiterjedt baráti köre van, vagy csak én ismerek pont ilyeneket?

Figyelt kérdés
Általában sok barátjuk van,elég népszerűek,társasági emberek.
2019. máj. 19. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Én is ezt tapasztalom bár ők maguk általában nem ilyennek látják magukat.
2019. máj. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért veszed észre az extrovertált lányokat, mert az introvertáltabbak nem olyan szembe tűnőek. Lehet sokan nem hangoztatják magukról és meghúzódnak a háttérben.
2019. máj. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

En is sok ilyet ismerek.:)

Introvertalt LL

2019. máj. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pedig en pont vmi introvertaltabb lanyt szeretnek aki nem a társasag kozepe,de mégis aranyos,érzékeny...
2019. máj. 19. 17:51
 5/12 anonim ***** válasza:

Nah én rám ez pl egyáltalán nem igaz. Így nem is nagyon tudok más leszbikusokról nyilatkozni, mert nem hogy leszbikus ismerősöm, hetero se nagyon van xd van egy pár személy aki közelebb áll hozzám, akikkel megosztom a titkaim, stb. De nem sok, a többi ember felé meg nem is nagyon nyitok. Sajnos ezzel így eléggé megszívom, hiszen így elég nehéz találkozni olyan lánnyal, akivel lehetne valami.


Egyetlen leszbikust ismerek rá igaz a fenti állítás.


19l

2019. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem nincs, inkább introvertált vagyok.
2019. máj. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Fura, de én is így vettem észre. Sokszor el is gondolkozok, hogy lehet én vagyok az egyetlen olyan leszbikus aki introvertált?:D De ezek szerint nem, valahol megnyugtató.
2019. máj. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem az ilyen leszbikus baráti köröket...

elkerülöm :))

25LL

2019. máj. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Érzitek az iróniát abban, hogy tumblit ajánljátok ismerkedésre, gyk-n ismerkedtek, instán és extroveláltnak feltételezitek ezek mellett a többségét a leszbikusoknak, vagy csak én röhögök ennyire ezen? :D De még tinderen is ha személyiségtípusokat kiírják sokan a legtöbb I-vel kezdődik és nem E-vel, azaz introvertált. :D

Egyébként rám pont igaz ez, nem feltétlenül segít érdemben az ismerkedésben, és leszbikus meg biszex barátom nincs is sok. És a leszbikusságom nem függ össze az extrovertáltságommal, nagyon rossz következtetés ez kérdező. Úgyhogy igen, te ismersz csak pont ilyeneket. Viszont aki hasonlóan társasági ember azzal szívesen dumálnék, introvertáltakkal egyszerűen nem illenék össze soha szerintem kb. :D Illetve attól függ a dolog, hogy mennyire az valaki, van az a szintje, ami nem működőképes, nem kompatibilis egy extrovertált emberrel.

2019. máj. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az egyik válaszolóval értek egyet, az extrovertáltabb egyénekkel nagyobb valószínűséggel/könnyebben találkozik az ember, ezért tűnhet gyakoribbnak a "népszerű" leszbikus.

Személy szerint introvertált vagyok, van egy kis maroknyi ember akik közel állnak hozzám és nekem ez bőven elég. Ezzel szemben a párom például igencsak társasági ember. Az általunk ismert leszbikus lányok között pedig van ilyenis-olyanis, ez a "reprezentáció" pedig köszönhető annak, hogy sokféle helyen ismertük meg őket.


22ll

2019. jún. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!