Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikus párok hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus párok hogyan tudják izgatni a másik A - pontját? (Csak az írjon, aki elhiszi, hogy van és tudja miről beszélek. )

Figyelt kérdés

2018. jún. 7. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

A hetero nőknek se izgatja a párjuk az A pontját, mert elég ritka. A nők többsége csak csiklói orgazmussal tud elmenni, a hüvelyi orgazmus nagyon ritka, és nem is annyira intenzív. (legalábbis a nagy többségnél)

Ha mindenáron akarná egy leszbikus, akkor vannak erre segédeszközök, de nem véletlen hogy kevesen használják.

Bőven elég ami a barátnőjüknek van. Azt meg sajnos vagy nem sajnos jobban használják mint a férfiak.

26/bi/l

2018. jún. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez odavágott 1-es. És teljes mértékben egyetértek veled. Főleg az utolsó mondatoddal.
2018. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Köszi. Az a baj hogy tudom melyik kérdésből jött az ihlet a kérdezőnek, és az egész arra megy ki hogy az utolsó mondatomnak az ellenkezőjét sulykolja a leszbikusokba. Komolyan rosszul vagyok ettől a hímsovinizmustól, pedig biszex vagyok, még csak nem is leszbikus.
2018. jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért érdekelt,mert a barátnőm szereti ezt a fajta kényeztetést és gondoltam meglepném.Tehát erre nincs esély,csak eszközzel?
2018. jún. 7. 16:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Szép mentés de elég érdekes hogy pont ugyanakkor írod ki ezt a kérdést, amikor egy másik kérdésben egy pasi osztotta ezt, és még oda is írod hogy csak az írjon aki elhiszi hogy van ilyen, pont ahogy az előző kérdésben az a pasi is.


Mindenesetre ha az igazat mondod, akkor nyugodtan tekints minden mást semmisnek, akkor igen a hüvelycsatorna végén lévő pontot mivel mással akarod? De miért kérdezed hogyha a barátnőd állításod szerint szereti? Akkor kérdezd meg tőle hogyan gondolja, ha szereti gondolom ő tudja hogy lehet elérni.

2018. jún. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Régóta foglalkoztat,és igen,a komment miatt jött az ihlet,hogy megkérdezzem itt.Ettől viszont még nő vagyok.


Mert meg akarom lepni.:D


Olvastam valahol,hogy a hason van egy pont és azt ingerelve is lehet.Sejtettem,hogy kamu... :(

2018. jún. 7. 17:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézz utána, próbáljátok ki. Ennyi. Nem nagyon lehet mást tanácsolni. De azért nagy csodát ne várjatok.
2018. jún. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!