Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csak én futok bele folyton...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én futok bele folyton ilyen lányokba vagy más is tapasztalta már ezt? 22/L

Figyelt kérdés

Folyton olyan lányok találnak meg a közösségi oldalakon és itt is, akiknek a viselkedése számomra unszimpatikus. Pl. pár hete innen gyakoriról rámírt egy lány, elkezdtünk beszélgetni és átmentünk egy másik beszélgetős helyre, ahol pár szóváltás után egyből a nemi szervét küldte nekem pedig alig pár perce kezdtünk el beszélgetni.

Másik eset, hogy instagramon rámírt egy lány, eleinte teljesen normálisnak tűnt aztán utána ő is a nemi szervét küldözgette és könyörgött, hogy én is küldjem el a mellemet illetve a nemi szervemet.

Én szivesen ismerkednék, illetve beszélgetnék, de akármilyen lány rámír egyből ezt csinálja és ez nekem nem szimpatikus. Aztán mikor nem válaszolok, akkor meg kérdezgetik, hogy: "Talán nem tetszem?" Nem erről van szó, hanem egyszerűen nem értem, hogy pár mondat után miért kell egyből mutogatniuk magukat. Nem lehet normálisan beszélgetni és megismerni egymást, mert egyből ez van, hogy elküldik a mellüket, feneküket, nemi szervüket.

Más is futott már bele ilyen lányokba vagy csak nekem mindig ilyen "szerencsém"?


2019. máj. 19. 14:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
8%
meghogy csakna fiuk kuldenek a farkukrol kepet!! vannak azert lanyban is ilyenek, csak ok szegyenlik ezt, leszbikuskent meg ugysem iteli el ezert oket senki es egybol kiderul az igazsag!:D a lanyok is ugyan olyan perverzek, csak a tarsadalmi elvarasok kar, h ezt nem engedik nekik. bocs az off miatt
2019. máj. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
14%
Én még nem tapasztaltam! Sajnos!
2019. máj. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Persze én tudom, hogy a lányok is ugyanolyan perverzek tudnak lenni, mint a fiúk és nem is ezen vagyok meglepődve. Csak elszomorít, hogy egy lánnyal sem tudtam normálisan beszélgetni, tulajdonképpen semmit sem tudtam meg róluk, mert egyből a képeket küldözgették a testükről és kezd elszomorítani ez, hogy normálisan elbeszélgetni egyikkel se tudtam. Az is lehet, hogy velem van baj. Talán nem véletlen, hogy folyton ilyenek találnak meg.
2019. máj. 19. 14:33
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

En temerdek lannyal ismerkedtem mar meg neten. Egyetlen egy se kuldott ismerkedes legelejen (keretlen) fotokat. Pedig en se a sminkekrol meg hajapolasi szerekrol nyomom a dumat, ha ismerkedek....:)

Ugyhogy ez alapjan, hogy te 2 ilyen lanyba is belefutottal...hat, vagy rosszul valogatsz, vagy kamuk voltak.

2019. máj. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
99%, hogy azok kanos fiucskak voltak.
2019. máj. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak, hogy nem tapasztaltam, nem is hallottam ilyenről. Biztos vagy benne hogy nem kamu insta volt? Amit srác csinált? Nekem ez tűnik logikusnak, hogy így próbált lányoktól képet kicsalni.


Viszont, ha meg tényleg lány volt, akkor az elég gáz. Bár akkor sem hinném, hogy valami komolyabbat akart volna ha csak így küldözgeti. (nem tudom te mit szerettél volna tőlük)


De előbb utóbb biztos találsz egy normális lányt, nem szabad feladni. Magamat is ezzel nyugtatom 😅


19l

2019. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
#4 Nem én válogattam ők írtak rám. Több is volt, mint ez a kettő csak ezek voltak a legutóbbiak.
2019. máj. 19. 14:41
 8/24 anonim ***** válasza:
75%
Kamu profilok voltak. Upsz...
2019. máj. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Lehet válogatni alacsony libidós csajokat ha nagyon ráérsz. De ha véletlen nem sikerül találni egy ideig ak próbáld ki hogy lefekszel azzal aki tetszik. elélveztetitek egymást. Utána lenyugszik és lesz kedve beszélgetni. De ha vki felizgul azzal nem tudsz mit csinálni. Igényei vannak. Talán régóta csak a fotel karfájához tud dörgölőzni. Nem mindenki tehet róla.
2019. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
62%

Kerdezo, akkor meg te vagy hihetetlenul naiv es rossz emberismero. Az utcan se allsz szoba barkivel, sot, egy nevtelen telefonhivast is bizalmatlankodva kezelunk.

Egyertelmu, hogy celpont vagy az idiotaknak/kamusoknak/kitudjamiknek.

2019. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!