Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csak én futok bele folyton...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én futok bele folyton ilyen lányokba vagy más is tapasztalta már ezt? 22/L

Figyelt kérdés

Folyton olyan lányok találnak meg a közösségi oldalakon és itt is, akiknek a viselkedése számomra unszimpatikus. Pl. pár hete innen gyakoriról rámírt egy lány, elkezdtünk beszélgetni és átmentünk egy másik beszélgetős helyre, ahol pár szóváltás után egyből a nemi szervét küldte nekem pedig alig pár perce kezdtünk el beszélgetni.

Másik eset, hogy instagramon rámírt egy lány, eleinte teljesen normálisnak tűnt aztán utána ő is a nemi szervét küldözgette és könyörgött, hogy én is küldjem el a mellemet illetve a nemi szervemet.

Én szivesen ismerkednék, illetve beszélgetnék, de akármilyen lány rámír egyből ezt csinálja és ez nekem nem szimpatikus. Aztán mikor nem válaszolok, akkor meg kérdezgetik, hogy: "Talán nem tetszem?" Nem erről van szó, hanem egyszerűen nem értem, hogy pár mondat után miért kell egyből mutogatniuk magukat. Nem lehet normálisan beszélgetni és megismerni egymást, mert egyből ez van, hogy elküldik a mellüket, feneküket, nemi szervüket.

Más is futott már bele ilyen lányokba vagy csak nekem mindig ilyen "szerencsém"?


2019. máj. 19. 14:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
74%
Ezek mind fiúk voltak, nem lányok.
2019. máj. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
#11 Nem vagyok se naív, se rossz emberismerő csak reméltem, hogy végre egy normális ember szeretne ismerkedni velem.
2019. máj. 19. 16:18
 13/24 anonim ***** válasza:

Ez is ugyanugy naivsag.

De feltettel egy kerdest, kaptal valaszokat, innentol ahhoz kezdesz amihez csak akarsz.

2019. máj. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
30%

Kedves kerdezo.


Ha normalis embert szeretnel megismerni, ne a GYK-n tedd, sot, ne az interneten.

Itt talalsz egy rakas not ( ha annak lehet nevezni az olyanokat ), akik magukat aruljak, hirdetik, a GYK pedig ezt supportalja, az en valaszaimat meg szo nelkul torlik.

Ilyenkor kornyezetben nyilvan a normalis emberek eltunnek, a tobbi marad.

Ezen kivul van egy rakas ember, aki hamis profilokat regisztral, hamis fotokat kuldozget, nem nehez hamis fb-t, instat, stb. kesziteni. Csak nem magukrol tettek oda a fotokat ugyebar. Rengeteg ilyennel 'talalkoztam'. Ne higgy annak amit latsz. :(

Ha mar mindenkepp az interneten toltod az idodet, akkor viszont rengeteg energiat kell belefektetni, hogy valakit igazan megismerj. A kudarc eselye pedig eleg magas. Ha rogton a 'real world'-ben keresgelsz, lehet jobban jarsz.

Sajnalom hogy ilyen kiabrandito valaszt kellett adnom. :(

Szoval igen, mas is futott mar bele ilyen "lanyokba", ahogy kerdezted...

2019. máj. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, akik rögtön intim képeket küldenek és kérnek, azoknak többsége nem lány. De, hogy enyhítsek az előttem író véleményén, igen is vannak itt is normális lányok, akikkel meg lehet ismerkedni, intelligensek, csak éppen lehet azért itt próbálkoznak, mert élőben bátortalanabbak. Vagy az is előfordulhat, hogy élőben is ismerkednek, de itt is szerencsét próbálnak, hogy minden lehetőséget kihasználjanak párkeresés céljából. Viszont tény, hogy kevesen vagyunk. A tapasztalatom az, hogy ki lehet fogni normális embereket, de ehhez fel kell ismerned a beszélgetés közben a jeleket. Ehhez tényleg kell valamifajta "online emberismeret", ha létezik ilyen. Én valami oknál fogva rá szoktam érezni, ha valami nem stimmel a monitor túloldalán.
2019. máj. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is azt mondom hogy lehet ismerkedni akár itt is, nekem is vannak innen barátaim például. szerencsére még nem futottam bele olyanba, mint te.


Másfelől meg szerintem örülj neki, ha ezek a felettébb jófej emberek kibuknak az elején ezekkel, legalább annál kevesebb ideig rabolják az idődet meg az energiádat.

2019. máj. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Epp ezaz, nem latszik meg az elejen ki a kamus.

A munkam miatt mondhatnam, hogy rengeteget foglalkoztam ezzel a temaval, kb. miota letezik az internet.

Van aki tetszoleges ideig tud itt kamuzni, nem evekrol beszelunk, hanem evtizedekrol. Amig nincs szemelyes talalkozo, es beszelgetes, addig sosem lehetsz biztos. Sajnos.

Masreszt pedig en nem irtam egy szoval sem, hogy egyetlen normalis alak sincs itt (no offense), en azt irtam, hogy nagy a kudarc eselye, es tul sok idot kell belefektetni ahhoz kepest, mint amennyit nem virtualis kornyezetben kene. Remelem igy mar erthetobb. Sajnos a kamusokat pedig nem kell alabecsulni, lehetsz akarmilyen jo emberismero (#16), ok is jok a kamuzasban. Maximum eddig jo tapasztalataid voltak, amelynek mondjuk en orulok... :) de azert az ovatossag nem art. En csak azt probaltam elmagyarazni, hogy a kerdezo miert szembesult azokkal a bizonyos "rosszemberekkel".

#15 voltam, mondjuk erre barki rajon magatol is.

2019. máj. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Én értem mire gondolsz, sajnos ugyanezt tapasztalom, bár inkább csak társkeresőkkel, gyakorin max. eltűnnek az emberek szó nélkül.

Teljesen normálisan kinéző, több és szolid képpel fent lévő (értsd: nincs kint kapásból a melle-feneke, nem kacsaszájjal szelfizik, nekem ez már szolid...) ismerkedő nőkre szoktam ráírni, MINDEGYIKNEK kb. a szex volt az első témája.

Nem vagyok sem prűd, sem frigid, de eszem ágában nincs az intim dolgaimat egy vadidegennek ecsetelni. Az én képeim teljesen átlagosak, nincs kint semmim, egyértelműen ki is van írva, hogy TÁRSAT keresek és mégis mindig ezek találnak meg. Valószínű ebből sok a kamu profil, de aki meg nem, ötletem sincs mit gondol. Nekem is pont ugyanolyan "alkatrészeim" vannak, nem fogok egy pár melltől vagy puncitól hasra esni, látok eleget a zuhany alatt... :'D

Semmi extrát nem írok ráadásul nekik, érdeklődöm a napjukról, hogy mivel töltik, miért vannak itt stb. kajak semleges témák. És mégis.

Szóval ja, üdv a klubban. Vannak elég siralmas sztorijaim nekem is, a normális nők meg vagy elkerülnek vagy nekem nem jönnek be, úgyhogy... Király... :D

2019. máj. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

#19 Na végre egy rokonlélek, mégse vagyok egyedül. :D

Egyébként akik nekem írkáltak nem tűntek kamuprofilnak. Én arra tippelek, hogy a való életben ezek a lányok nem merik megélni a szexuális vágyaikat nőkkel és nem merik a másságukat sem vállalni, így egyszerűbb nekik a képernyő mögül írkálni lányokra.

2019. máj. 19. 21:56
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, próbáltad visszakeresni google-n a képeket? Ha kamusok valszeg hamar meg fogod találni őket. De ja elég kanospasi szagú ez az egész.
2019. máj. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!