Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nektek mennyire jon be egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire jon be egy ilyen alak? (Leszbikus kerdes)

Figyelt kérdés
[link]
2019. máj. 21. 12:46
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
57%

Szeretem mikor az emberek kikérik maguknak, ha túlsúlyosnak nevezik őket, és ha ilyet mond valaki, az egyenesen égbekiáltó bűn.. azt viszont viccesnek tartják, hogy valakinek a túl vékony alakjával megy a "vicceskedés".

Hát kinek, mi.. szokták mondani:)

2019. máj. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
86%
Nem tetszik, nagyon vékony. A legfontosabb az hogy a párom egészséges legyen és annak is látszódjon.
2019. máj. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
86%
Nekem se tetszik. Inkább husiabb legyen valaki, mint ilyen sovány. Pedig amúgy én is elég vékony vagyok
2019. máj. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
82%

gyerekek, ti mind hülyék vagytok, ez a lány a képen anorexiás, mentális betegséget ne tekintsük már szexinek, szépnek meg ne védjük már... ez nem egészséges, és nem a testével, hanem a fejében van gondja... szóval NEM

és nem vagyok kövér sem, izmosan vagyok vékony/átlagos alkat... vékonyhoz le kéne adnom kb. 3-4 kilót és akkor lennék tökéletes :) ehhez meg ami a képen van legalább 10-15 közt kéne leadnom és ez marhára nem egészséges...


és pacsi annak az egy értelmes embernek aki legalább felfogta, hogy anorexiát látunk a képen

2019. máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
34%
Ez anorexia?:D Akkor én milyen vagyok? 45.5kg, és teljesen hasonlóan nézek ki mint a fotón. Senki sem mondta még, hogy anorexiám lenne... :)
2019. máj. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
59%
akkor van egy rossz hírem... :D
2019. máj. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
74%
Ez a csaj tuti anorexiás..Vannak olyanok, akik bármennyit esznek, képtelenek hízni, de még az ilyen embereknek se lenne szabad kint lennie a bordájuknak meg a mellkas-csontjaiknak...Szóval 14-es, nekem is van egy rossz hírem :D
2019. máj. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
41%
Hát velem az van, hogy imádom a pizzát , az édességeket is :D :D :D De igen, sosem hízok tőle, de eszek rendesen, meg sportolok is. Nem mindenki ugyanolyan. Vagy megértitek, vagy lehet "anorexiás" -t kiáltani minden hasonló kép után! hajrá :D
2019. máj. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó: van alkatilag nagyon vékony ismerősöm de neki nem lóg ki minden csontja és nem tölt fel magáról ilyen borús hangulatú képeket. Ez a test számomra taszító, egészségtelen és tapintani sem szeretném más csontjait. Az egészséges testalkatot szeretem és tartom esztétikusnak illetve az egészséges elmét aki nem ilyen hullaszagú képeket tölt fel magáról. Sajnálom de ez a véleményem.
2019. máj. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
66%
19 vagyok és a választ a 15-nek címeztem.
2019. máj. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!