Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nektek mennyire jon be egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire jon be egy ilyen alak? (Leszbikus kerdes)

Figyelt kérdés
[link]
2019. máj. 21. 12:46
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
52%
kb. 10-ből 9 anorexiás ilyen alakkal... én is voltam amúgy fiatalabb koromban stabilan 45 kg elég sokáig és gimiben végigcsúfoltak miatta pedig rengeteget zabáltam és nem is sportoltam :D a képen viszont nem egy tini van, ahol még gyakoribb az ilyen :D egyébként talán nekem is van egy felnőtt korú ismerősöm aki ilyen és nem mentális betegségből, viszont az az ami marhára ritka... és remélem azt meg megérted, hogy ilyen alakhoz rengetegen a testüket kínozzák meg és ha te is idősödsz (20-24 körül van ez) és jobban jönnek a kilók, és ha ne adj isten ez marad meg célként benned, az sem lesz egészséges...
2019. máj. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
76%
Túl sovány
2019. máj. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 Válaszoknélkül ***** válasza:
84%
Hát én sem vagyok egy gömbölyded, de nagyon vékony szegény. Valami nem kóser nála, akár szervi (vagy hormonális), akár lelki eredetű a problémája.
2019. máj. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
15%

Ez bőven nem anorexiás kategória. A kép hangsúlya direkt a morbiditásra helyeződik, hogy az emberek elszörnyülködjenek, vagy épp elámuljanak a látottakon.

Ennyi. Ez egyszerűen egy hatásvadász kép. Úgyhogy kérdező, szarul választottál, ha normális választ akarsz, mert itt mindenki önjelölt egészségeséletmód szakember.

2019. máj. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
85%

Olvassátok már el, honnan van a kép.

MyPROANA!!!! Magáért beszél.

Ezeket a weblapokat (THINspiration stb) jobb helyeken tiltják, mert arra szolgálnak, hogy inspirációt nyújtsanak olyan lányoknak, akik anorexiásak akarnak lenni.


Egyébként nem tetszik semennyire. Számomra nem nőies, hanem gyermeklányos. 12 éves korig oké.

2019. máj. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
55%

A kicsit husisabbak jobban bejönnek, de nem lenne vele bajom, én is elég vékony vagyok sajnos.

De azért azt nem szeretem, hogy ha valaki vékonyabb, akkor egyből gondolkozás nélkül rávágják sokan hogy anorexiás.. Egy csomó más oka is lehet, az anorexia nem annyi hogy valaki nagyon vékony, hanem egy testképzavar. És vannak olyanok is, akik elég vékonyak, de egészségesek. Szegény 15-ös is.. Nekem is jött egy-két ember ezzel, próbálták megmagyarázni, hogy de, biztos, hiába mondtam hogy nem (persze nem orvosok voltak.)

2019. máj. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
43%

Köszönöm #26 <3


(#15 voltam.)

2019. máj. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
41%

Akinek tetszik annak nagyon eltorzult izlése van.

Semmi nőiesség nincs benne.

2019. máj. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%

Taszító,undorítóan sovány, egészségtelen,igénytelen,nőietlen.



Kicsit se lászik a válaszokon,hogy ki a lány és ki a kanos pali. Szánalmasak vagytok,de úgye innen nem szabad kiutálni benneteket,mert jönnek a védőnénik... Csak az a kérdés hogy ilynekor hol vannak?

2019. máj. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
0%

fekete-fehér kép, meg kicsit rosszak a fényviszonyok, de valamit nem tudok eldönteni: jól látom, hogy kilóg pár szőrszála? ^^

(bocs, ezt így válaszon kívül)

2019. máj. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!