Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy jöhetek rá, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöhetek rá, hogy a barátnőm leszbikus vagy biszexuális? Milyen jelei vannak?

Figyelt kérdés

Nos,van egy internetes barátnőm(Ő 15 éves én 19),kicsivel több mint egy éve ismerjük egymást és egy hónapja találkoztunk először.(Messze lakunk egymástól)

Ahogy elkezdtünk

beszélgetni,egyre jobban megismertük egymást és kiderült,hogy nagyon sok közös van bennünk.

Egyre jobban megkedveltük egymást,olyat is megosztunk egymásal,amit pl a szülőkkel nem,de egy idő után azt vettem észre,hogy megváltozott külsőleg(a hosszú haját levágatta és oldalt felnyiratta,fiú ruhákban jár)ami persze nem lenne gond,mivel a legjobb barátnőm.

Ahogy említettem,egy hónapja találkoztunk,nagyon jól elvoltunk és azt vettem észre,hogy folyton a közelemben van(ráhajtotta a fejét a vállamra néha hozzám ért),de ami a legfeltűnőbb volt az az,hogy mikor megölelt,úgy éreztem,hogy simogatja a karom.

Másnap mikor beszéltünk írta,hogy rohadt jó illatom volt.

Én hírtelen nem tudtam mit válszolni,ezért csak megköszöntem.

Sokszor írjuk egymásnak,hogy hiányzik a másik,illetve,hogy cuki és aranyos,úgyhogy nem kizárt,hogy félreérthette ezeket.

Azt is észrevettem,hogy egyre többet beszél a leszbikusokról/melegekrő,illetve írta,hogy róla is azt gondolják sokan,pedig nem leszbikus.

Én úgy érzem,mintha több lennék neki egy barátnál,de az is lehet hogy csak én értettem félre valamit,mert néha elég furán viselkedik,mintha nem lenne kedve velem beszélgetni.

Azt még hozzáténném,hogy volt már fiúba szerelmes,de viszonzatlan maradt.

Gondoltam arra is,hogy biszexuális,csak fél elmondani.

Ha rákérdeznék,lehet összevesznénk és elveszíteném,amit persze nem szeretnék,viszont ha nem beszéljük meg,akkor nem fogom megtudni mit érez irántam.

Nem tudom mi lenne a helyes.


A válaszokat előre is köszönöm!



2019. jún. 21. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Egy kislányról van szó, te pedig felnőtt nő vagy...


A legegyszerűbb, ha lelkendezve mesélsz neki pasikról.

2019. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Válaszoknélkül ***** válasza:
100%

Ha rá is kérdezel, semmiképp se írásban tedd, próbáljatok személyesen találkozni. Ne direktben szegezd neki a kérdést, inkább arról biztosítsd, hogy bármit elmondhat neked, ugyanúgy mellette vagy. Bocsi, hogy nem tudtam konkrét választ adni a kérdésedre, de nekem ez a jelekből jóslás nem igazán megy, hátha mások jobban átlátják.


Viszont még az sem igazán tiszta, te melyik nemhez vonzódsz, bár inkább az jön le, hogy a pasikhoz. Ha esetleg valóban érez irántad valamit, hogyan fogadnád?

2019. jún. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én eddig pasikkal jártam és azok is jönnek be.

Vannak barárnőim is,de egyikhez sem vonzódtam soha,eszembe se jutott ilyesmi,viszont mikor őt megismertem teljesen mást éreztem.

Mintha éreznék valamit iránta,de nem teljesen vagyok benne biztos,mivel ahogy említettem,soha nem vonzódtam a lányokhoz,de ez most teljesen más.

Össze vagyok zavarodva teljesen.

2019. jún. 22. 01:44
 4/6 Válaszoknélkül ***** válasza:

Mikor olvastam a leírást, érződött, hogy nem közömbös számodra. :) Mintha arra vágynál, hogy beigazolódjon, ő is hasonlóan van irányodba.


Szerintem hagyj egy kis időt magadnak, hadd tisztázódjon le benned, hogyan is érzel iránta. Itt a nyár, nincs suli (de jó nektek), találkozzatok minél többet, szervezzetek közös programokat, aztán majd meglátjátok, hogy alakul és mikor jön el a megfelelő pillanat a nagy beszélgetéshez. Lehetséges, ő is bizonytalan, akárcsak te, de előfordulhat, mégsem az van, amire gondolsz. Ne feledd, hogy fiatalabb is nálad, ne siettesd se őt, se magadat.Támogasd, legyél mellette barátként, aztán majd alakul. Drukkolok nektek!

2019. jún. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy 15 éves lánnyal sok komolyat ne tervezz, még most kezd kibontakozni az igazi személyisége, sokat fog változni és sok mindent kipróbálni, ami neked nem biztos,hogy tetszeni fog.

szerintem inkább egy hozzád hasonló korú lányt keress barátnőnek.

2019. jún. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 OneGirlOne ***** válasza:
100%
Majd írd le mi lett😁
2019. júl. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!