Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csak nekem nem jön össze?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nem jön össze? Vagy pont betalálom minden alkalommal a heteró lányokat? :D

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok és egyetemre járok Pesten. Azt, hogy érdekelnek a lányok azt nem vállaltam fel mindenkinek, csak a közeli barátaim tudják, de amelyik lány megtetszik annak próbálom valahogy jelezni hogy a fiúk nem igazán érdekelnek, meg kipuhatolózni, hogy ő esetleg érdeklődik-e a lányok iránt és sikerülne-e flörtölni vele.

Ilyenkor szóban nagyon sokat bókolok a lányoknak egy ideig úgy is érzem, hogy sikerem van, mert olyan visszajelzéseket kapok tőlük, aztán vagy megtudom, hogy barátja van/volt vagy elkezdi nekem mesélni, hogy milyen csávók jönnek be neki.


Mindig mondják, hogy sok szép lányos leszbikus is van, nekem csak azok tetszenek de én mégse találok egyet sem.. tudom hogy rajtuk nehezebb észrevenni ezt, pont azért viselkedek így azokkal, akik megtetszenek, mert a viselkedésemből egy olyan lány akinek bejönnek a lányok az simán levágná a szándékomat. Én is lányos vagyok külsőre, belsőre viszont már kevésbé, főleg az érdeklődési köröm és a gesztusaim miatt, mert mondhatni lazábban, fiúsabban viselkedek mint az átlag:)


Mostanában igyekszem élőben ismerkedni, kihasználva azt, hogy extrovertált és nyitott vagyok, eddig viszont csak egy barátnőm volt 1 évig, az is innen az oldalról:D



Ha voltatok hasonló helyzetben, írnátok nekem akár ide, akár privát üzenetbe a ti tapasztalataitokról, vagy hogy mit gondoltok erről az egészről?:) Illetve írhattok még dolgokat, hogy mitől jöhetek rá, hogy egy lány leszbikus/biszex.

Ha elolvastad és írsz azt nagyon megköszönöm:)



2019. jún. 17. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a kisugárzásból szoktam rájönni. Az nagyon sokat számít.
2019. jún. 18. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%
Nem megsérteni szeretném a kérdezőt, de szerencsére még a hetero lányok vannak többen.
2019. jún. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a kisugárzását szoktam nézni egy embernek , nagyon sokat segít és szinte mindig beválik. De ha már úgy is Pesten tanulsz, mindenképp ajánlom, h menj el egy leszbikus buliba, Wow, Ösztrosokk..stb ahol lehet találkozni normális emberekkel. :)
2019. jún. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En igazabol sosem voltam lannyal,ki szeretnem probalni. Ezaltal en is probalok ismerkedni. De nem megy egyszeruen. Akirol azt hiszem jelet ad en is nyitott vagyok. Erre tuti kideruo hogy hetero :D teny tul sokaig egy csajszinal voltam kitarto, mert ugy lattam bejovok neki. Annyira megfogott a kisugarzasa, hogy rajta kattogtam, higy kene mit kene lepni. Csak sajnos o a fogorvosom. Nem volt egyszeru :D

27/N

2019. júl. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!