Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Megismerkedtem egy minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy minden szempontból vonzó nővel, akivel nagyon jól halad előre az ismerettségünk. Viszont drogfüggő. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy látom elég durva szinten van már a függősége, de ő ebben nem lát semmi rosszat. Minden más tekintetében nagyon szimpatikus a személyisége,nagyon jól megértjük egymás,csak ez a problémànk van.


27/N,és 33/N


2019. jún. 26. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Hogy lehet szimpatikus minden szempontból ha nem tetdzik a drogfüggősége?
2019. jún. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Legyél te a drogja, segítsd ki őt a függőségből.
2019. jún. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
egy dolgot kell tudni a drogosokról. soha nem változnak meg! általában rendkívül önző emberek akiket csak az élvhajhászat érdekel. meglásd idővel újra és újra kölcsön fog kérni tőled, ha nem adsz lopni fog vagy jön az érzelmi zsarolás. nem bízhatsz meg egy függőben.
2019. jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan melyik szer?
2019. jún. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Injekciózza is magát cigarettàba is sodor.
2019. jún. 26. 18:03
 6/9 anonim ***** válasza:

Ujjujj... az pénzbe is kerül, és zsarolható is vele.


Szóval csak okosan!

2019. jún. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

#3: te annyira bölcs vagy. 1: 0 a hülyeséget beszélés javára


Amint meg tudod bolondítani magaddal, nem kell neki szer. De ez rajta múlik, hogy nála kié a prioritás serlege. Mert ha az nem te vagy, akkor talán mégsem ez lesz életed kapcsolata és bocs, de azt mondom , hogy akkor ez időpocsékolás.

2019. jún. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

“Amint megtudod bolonditani magaddal,nem kell neki a szer”

Barcsak ilyen egyszerű lenne. Ha már lövi magát,ott már nem az a szint ,hogy jajj elszivtam par fuves cigit,de a parom kedveert leteszem...az már súlyosabb annál. Plane ha ő maga nem is látja ezt rossz dolognak,ugy nem tudom mennyire érdemes kezdeni vele. Szemely szerint én nem tudnék ez miatt egyutt lenni vele

2019. jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Továbbra sem értek egyet ezzel. Vitatkozni pedig nem szeretnék. Az a te véleményed, ez meg az enyém.

Pacsi

2019. jún. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!