Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikusok hogyan szexelnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikusok hogyan szexelnek?

Figyelt kérdés

2019. júl. 3. 17:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
96%
Jó ég :) ne legyél retardált kérlek :) hetero fiúk rád ugranak az utcán és sorban megerőszakolnak?
2019. júl. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%

"Vannak itt leszbikusok? Milyen érzés annak lenni? Vannak férfi barátaitól?"

Vannak itt leszbikusok. Milyen érzés heterónak lenni? Nekem vannak.


"Amúgy mielőtt kapom a beszólásokat, 19L vagyok, de félek a lezbikusoktól, múltkor is láttam egyet és féltem hogy rám ugrik"

Honnan láttad, hogy leszbikus? Miért ugrana rád? 19 évesen lehetne több eszed is. Sajnálom, de a hülyék veszélyesebbek, mint a leszbikusok. :(

😂

2019. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Onnan láttam hogy leszbikus hogy lila haja volt és piercing-je volt és szivárványos körme és dagad volt és szinte felfalt a tekintetével :@ nem akarok homofób lenni, ha nem érezném magam veszélyben, akkor semmi bajom nem lenne velük.
2019. júl. 7. 21:03
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, senki nem fog rádugrani. Leszbikusok vagyunk, nem vadállatok. Igen, nőkhöz vonzódunk, de nem minden nőhöz, akit meglátunk. A heteró férfiaktól is ennyire félsz?
2019. júl. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted milyen érzés heteronak lenni?

Plusz mi a francért vagy ilyen hülye? Már bocs. De a hetero fiúktól is így félsz? Szerintem hagyjuk, itt több támadást kapsz mint mondjuk az utcán melletted elsétáló leszbikustól :)

2019. júl. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem most már érdekelne, hogy ha félsz a leszbikusoktól, miért érdekel, hogy hogyan szexelnek?
2019. júl. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Férfiaktól jobban kellene félned mint tőlünk
2019. júl. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Úgy mint férfival csak nem rakják be:)... használ a fantáziád. Amúgy kissé sértő a kérdésed, illetve ha félsz attól, hogy rád ugrunk, akkor nyugtalanítson az a gondolat, hogy rengeteg nőről meg sem mondanád hogy leszbikus... bárhol veszélyeztetve érezheted magad
2019. szept. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!