Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Én rontom el, vagy csak ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én rontom el, vagy csak ilyen lányokat fogok ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok, gondoltam kiírom a kérdést , mert egy ideje foglalkoztat a dolog. ( Remélem senkit nem fog zavarni a kérdésem )

Nos gyakran próbálok barátkozni hozzám hasonló leszbikus lányokkal .... pár hétig dumálunk, aztán az adott lányok a barátságnál többet akarnak, amivel semmi gond nincsen ( leszögezném, hogy se szép, se csinos nem vagyok, szóval nem tudom mi fogja meg őket bennem ) csak lehet pont nem az esetem az adott lány vagy túl messze vagyunk egymástól ( általaban az utóbbi a probléma ) Na mikor ezt elmondom nekik, akkor totál kiakadnak és tökre leoltanak, hogy én akartam, hogy a barátságbál több legyen köztünk. ( pedig csak kedvesen próbálok viselkedni a másikkal ) Eddig 5 lányból 4 a leírtak alapján viselkedett.

A kérdésem a következő: Csak én fogok ki ilyen lányokat vagy tényleg miattam van ?

Köszönöm szépen, ha válaszolsz rá ! Szép estét !



#leszbikus #leszbikus barátság
2019. júl. 8. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Sokunk eleve nem a barátságra megy. Igazából el tudnám képzelni hogy én is így lennék. Nem a te hibád, de nem is az övék...szar dolog többet akarni.
2019. júl. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :D megy a zöld kéz. Amugy tudom, hogy elsődleges a pártalálás, ezt nem vitatom, de mikor kb 300 km van közöttünk az adott lánnyal, azért az eléggé neccesen működne vagy esetleg sehogy :/
2019. júl. 8. 23:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom merre felé laksz, de ha barátkoznál, akkor célra vezetőbb lenne lmbtq közösségeket, programokat keresned a környezetedben. Főleg, hogy a legtöbbször a távolság a probléma. Mert online tényleg inkább a pártalálás a cél.

Írtad, hogy kiakadnak és leoltanak, mert szerintük te akartál többet barátságnál, pedig te csak kedvesen viselkedtél velük. Nem lehet, hogy esetleg félreérthető jeleket adtál nem tudatosan?

2019. júl. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló ! Elősször is köszönöm a válaszod. Másodszor pest közelében lakom, egy barátommal néha megyünk is az általad említett rendezvényekre, ott összeismerkedünk a másikkal, van hogy a másik fél jelenti ki, hogy csak barátkozni akar.. na ez engem meg nem zavar, mert ilyen a természetem. Illetve nem hiszem, hogy olyan jeleket adnék, ami félre érthető lenne. A beszélgetések során ha baja van meghallgatom, meg ha kikéri a véleményem elmondom, meg néha én is megosztom vele, ha valami nálam nem okés. Így kb ennyit szoktam tenni. Én nem becézgetek senkit, nem írok félreérthető smiley-kat ( valaki azt irta biztos a szivecskés smileyk miatt :D na ezen nevettem )
2019. júl. 9. 08:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a véleményem,hogy ha valaki biszex vagy leszbikus és hasonlóan egy biszex vagy leszbikus lánnyal barátkozik,előbb utóbb az egyik fél többet akar majd.

Lényeg le kell szögezni az elején,hogy te csak barátságot keresel. Mi a helyzet azzal,hogy ha esetleg egy ilyen barátkozásnál neked jön be a másik fél? :D

Egyébként annyira felszínes világban élünk,hogy ha már a másik túl kedves azt képesek vagyunk félre érteni.


Én is értettem már félre heteró lány kedvességét,csupán azért,mert jól esett a figyelmessége,meg segítőkészsége :) rögtön azt láttam bele úristen tuti bejövök neki,pedig nem csak szimplán jó indulatú volt.


Amúgy gondolod írhatsz :)

Én szívesen barátkozok,biszex vagyok amúgy.



27/N

2019. júl. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ! Igazán hasznos dolgokat írtál nekem :D
2019. júl. 9. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!