Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan jelezzem a legegyértelm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem a legegyértelműbben, de mégsem túl feltűnősködően, hogy a lányokat szeretem?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül ilyen olyan kiegészítőkre gondolok, amiktől fényév távolságra is világítok, hanem valami hétköznapibb jelenségre. Esetleg egy-egy gesztusra, nézésre.. Hogy "nézzek"? :D (Bocsánat egy kicsit kétségbe esettnek tűnök a párkereséssel kapcsolatban, mert hát az is vagyok..)

2019. júl. 17. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Egy olyan embernek aki nem otthon ül, hanem él, beszélget, van elég szociális tapasztalata, annak le szokott esni az ilyesmi. Ezeket a jeleket tudatalatt küldöd, én is videóbeszélgetésben lepődtem meg hogy arra a pasira aki tetszik mennyivel másképp nézek.

Szóval nem tudod mindneki felé jelezni, de aki tetszuk afelé egyértelműen.

2019. júl. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Szivárvány kitűzőőőők.

Igazából a kitűző mindenre megoldás.

És a világ egyik legcsodásabb dolga is x3

2019. júl. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Miért vagy kétségbeesve? Gondolom fiatal vagy még :)
2019. júl. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolónak üzenem ,hogy én otthon ülős típus vagyok és nem igazán járok el, a barátaimmal is ritkán találkozok szóval nem igazán élek közösségi életet mert nem akarok. De ha el is megyek valahová és találkozok új emberekkel elég könnyen rá lehet jönni ,hogy ki leszbikus vagy meleg. Talán igaz az ,hogy létezik a "gay radar".
2019. júl. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Igen? Pedig belőlem eddig még senki se nézte volna ki, hogy leszbikus vagyok, ha nem mondom. se meleg srácok, se leszbikus lányok nem gondolják. Ilyenkor mi van az ő 'gaydarjukkal'? 🤔🤔
2019. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a sajátomról beszéltem, nem más "gay radarjáról". Ezt talán kérdezd meg tőlük.
2019. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!