Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit gondoltok az Attack on...

Mit gondoltok az Attack on titan 139. fejezetéről?

Figyelt kérdés
[link]

2021. ápr. 8. 12:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ez most telljesen érthetetlen. Ha Eren "tudott mindent" akkor miért kattant meg, mikor Hannes meghalt, és mondta, hogy "semmi nem változott annyi év után"? Vagy miért döbbent le azon, hogy Reiner és Bertholt a páncélos és az óriás? Miért nem szólt simán, hogy hahó, Annie a nőstény titán? Vagy minek kellett annyit gürizni a pince után, ha "tudta" mi van ott, miért nem mondta csak el? 🤷‍♀️
2021. ápr. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Kosbor24 ***** válasza:
100%
Mert akkor még nem tudta mindezt. A 3. évad legvégén, mikor kezet csókol Historiának, akkor kapja meg minden emlékét múlttal-jövővel együtt. Egész addig tényleg nem ura a helyzetnek, akkortól kezdi tudatosan úgy irányítani a dolgokat, ahogy látta.
2021. ápr. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszolónak igaza van. Kis korában amikor Arminnal beszélgettek, akkor még csak foszlányokat látott, nem látta az egész jövőt, csak azután látta miután kezet csókolt Historiának.
2021. ápr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Így már értem, köszönöm szépen! :)
2021. ápr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
25%
Most viszont én nem értem. Akkor miért hibáztatja magát Eren az anyja miatt? Hisz nem tudta ezeket akkor még.
2021. ápr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

#23 vagyok

Azért hibáztatja, mert Ő az aki, a múltban felnőttként, eltérítette Dinát az Bertholdtól. Ezt gyerekkorában még nem tudta, és akkor nem is hibáztatta magát, csak később tudta meg, hogy ő tehet róla, és ezután kezdte el hibáztatni magát.

2021. ápr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
75%
Ui: javítsatok ki ha tévedek
2021. ápr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
80%

De ez pontosan így volt, ezért hibáztatta magát.


Én még mindig sírok ezen a mangán. 😭🤧 Lehet a gyenge női lelkem teszi, de nem olyan egyszerű kiheverni, főleg így, hogy az elejétől Eren halála volt a terv... 😔 Most komolyan, kb. Soha semmi jó nem történt vele és még gonosszá is kellett válnia. Nekem top1 tragikus anime főhőssé vált. Kevésbé fájt volna ha Mikasa is meghal vele együtt (nekem ez volt az eredeti teóriám anno).

2021. ápr. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!