Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért divat utálni a One Piecet?

Miért divat utálni a One Piecet?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 18. 00:15
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
0%
39-es vagyok, miért pontoztatok le, most őszintén?!
2021. máj. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
26%

#41

Szerintem annyira nem nagy meglepetés. Belerúgtál legalább négy toxikus fandomba (Naruto, One Pice, Attack on Titan, fujoshik). Engem inkább az lepett meg, hogy csak ketten pontoztak le. Valószínűleg azért, mert egy 40 válaszos kérdést már nem követnek olyan sokan.

2021. máj. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért. Nem írtam, hogy utálom az OP-t, csak nem néztem tovább, mert nem volt lehetőségem. Fujoshiról egy árva mondatot nem írtam, az AoT meg ízlések és pofonok. Én sem pontozok le senkit, akit utálja az Inu Yashát, Yashahimét vagy One Punch Man-t.

39-es vagyok, nem utálom a One Piece-t, csak még nem volt időm és lehetősgem végignézni.

2021. máj. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
60%

#43

A One Piece fandom egy szekta. Bőven elég ennyi, hogy kivívd a haragjukat:

"láttam az első 50 részt [...], aztán nem folytattam, mert rétestészta."



"Fujoshiról egy árva mondatot nem írtam"

"a MondoCon hajnalán, amikor minden tinilány Naruto és Sasuke cosplayer volt, de szigorúan shounen-ai, blöe"


""""shounen-ai, blöe""""


"az AoT meg ízlések és pofonok"


Az AoT fandom is egy szekta. Nekik (is) ízlés = szeretni az AoT-ot, nemszeretni meg eretnekség.


Mint említettem, sikerült kifognod a toxikus fandomokat. Nem kell keményen megdolgozni a haragjukért. Nem kell hozzá leszólni a kedvencüket, elég, ha felvállalod, hogy nem szereted.

2021. máj. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
Aha, még jó, hogy oda is írtam, hogy a shounen-ai nem zavar, csak, ha Narutós. Az meg, hogy a Naruto-fanoknak ez nem tetszik, nem igazán hat meg. Csak a kérdés nem róluk szólt.
2021. máj. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
100%

A fandomok 90%-a toxikus, felesleges csak 1-2-re ráhúzni ezt a titulust.


Meg különben is, ez a gyakori kérdések, itt szinte mindenki lepontoz sajna mindenkit ha kicsit is más a véleménye, témától függetlenül.

2021. máj. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

"Aha, még jó, hogy oda is írtam, hogy a shounen-ai nem zavar, csak, ha Narutós."


Az nem számít. Gyk-ra többségében funkcionális analfabéták járnak, akik nem tudnak egész mondatot értelmezni. Meg egész kommentet végigolvasni sem nagyon. Az első tagmondat után, amivel nem értenek egyet, megy a lepontozás.

2021. máj. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
Én egyébként már nem is nagyon szoktam finomkodni. A többség úgyis mindent magára/személyes sértésnek vesz, akkor minek hagyjak helyet egyéb értelmezésnek? Hogy 10 helyett csak 9-en pontozzanak le?
2021. máj. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:

Én eddig akárhány OP-s veszekedést láttam ezen az oldalon, mindegyik így ment:

Nem-fanok látatlanban, az anime megnézése nélkül valótlanságokat állítottak

Fanok jóindulattal észérvekkel megcáfolták

Erre a nem-fanok személyes támadásnak vették, és tovább próbáltak kitartani az álláspontjaik mellett, amik eleve hamisak és hazugságok, de mivel nem látták az animét, ezért nem képesek beismerni, nem is tudják, hogy tévednek

Ezt a vitát húzzák egy-két oldalon keresztül, de mivel még a lóf##znak is van vége, a jóindulatú ember is elveszíti a türelmét és elkezd személyeskedéssel reagálni a személyeskedésre.

Végül a nem-fan anélkül, hogy bármit is felfogott volna bármiből amit a fan mondott (kivéve a bántásokat) úgy zárja le ezt magában, hogy nem ő a hibás, hanem az OP fanok, mert fanatikusak

2021. máj. 3. 15:11
 50/52 anonim ***** válasza:
77%

#49

Mert szemellenzőn keresztül olvasod a válaszokat.


Ez általában így szokott menni.


A nem fan elmondja, hogy őt alapból nem is érdekli, vagy belenézett 10-50-100 részt és nem látott benne semmi olyat, ami miatt úgy érezné, megéri folytatni.


A fan erre 5 oldalon keresztül hajtogatja, hogy hülye vagy, nem láttá leleget, hogy megítéld megéri-e megnézni. Majd 200-300-500 résznél elkezd összeállni a dolog.


A nem-fan erre azt mondja, az alatt a 200-300-500 rész alatt meg tudok nézni 10-20 másik sorozatot, amit az elejétől a végéig élvezek.


Aztán ez folytatódik oda-vissza még 5-10 oldalon keresztül, a nem-fan megunja és otthagyja a kérdést, a fan meg elkönyveli, hogy mindenki hülye, csak ő helikopter.

2021. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!