Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek a magyarok többség...

Szerintetek a magyarok többsége hogyan viszonyul az animékhez, mit gondol az animékről, mennyire elfogadó a különféle animékkel szemben, melyik műfajtól akadna ki és melyiket tartja érdekesnek egy nem animés magyar ember vajon?

Figyelt kérdés

2021. jún. 27. 23:14
1 2 3
 11/26 Bodri kutyus ***** válasza:
100%
4-es szíved jogod meg van ahhoz hogy ne szeresd lehet véleményed senki nem kötött beléd csupán kérdésre válaszolva íródott + vélemény nem vagyunk egyformák és ez így oké 9es
2021. jún. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok.


Az, hogy 2*2=135, az nem vélemény kérdése. Ahogy nem vélemény kérdése, hogy ha valami rajzolva van, akkor gyerekes-e, hanem egy tény kérdés és tény, hogy nem.

Gondolom a South Park-ot is gyerekeknek vetítenéd le, mivel rajzolva van...


Amúgy az ostobák jellegzetessége az is, hogy valamit, ami nem vélemény, azt úgy próbálják meg megvédeni, hogy szerintük vélemény.

2021. jún. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
27%
Azt, hogy ki az ostoba és ki nem, azt a végletekig lehetne hegyezni. Minden nézőpont kérdése. Ostoba vagyok, ha nem értek a festményekhez, vagy ostoba, ha nem szeretem (50 felett!!!) a rajzfilmeket, vagy ostoba, ha nem láttam ezt vagy azt a művészfilmet. A South Parkból csak bejátszásokat láttam, mert az is felidegesít, bár tudom, hogy emberek milliói imádják, hiszen vagy 40 évada van. Ostoba vagyok, mert soha nem láttam a Friends sorozatot se, mert nem érdekel. Ostoba vagyok, mert szerintem a hangoknál a mély kiemelése csak arra jó, hogy elnyomja a többi hangszert. Ostoba vagyok, mert szerintem a RAP nem zene, a foci meg nem élvezhető sport. És biztosan sorolhatnám még ezer évig. Egy film, egy műfaj, egy stílus, egy hangzás, egy sport szeretete nem TÉNY! Ezek mind szubjektív dolgok, így mindenkinél mást jelentenek. Hiába hozod fel a matekot, nem ugyanaz.
2021. jún. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

#13

Tessék, megint ostoba vagy, nem arról van szó, hogy szereted-e, hanem arról a kijelentésről, hogy attól mert valami rajzolt gyerekes lesz-e.


Ez tény kérdése, teljes mértékben tényekről van szó ebben a kérdésben. Többször leírtam, hogy erről van szó és többször mondtam, hogy nem azzal van a baj, ha valaki nem szereti.

2021. jún. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Bodri kutyus ***** válasza:
100%

Szerintetek a magyarok többsége hogyan viszonyul az animékhez, mit gondol az animékről, mennyire elfogadó a különféle animékkel szemben, melyik műfajtól akadna ki és melyiket tartja érdekesnek egy nem animés magyar ember vajon?


Ez volt a kérdésben szerintetek ami saját véleményemt jelent.

2021. jún. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

#15

De akkor sem alapozhatod a véleményedet egy hazugságra.

Ha megkérdezik tőlem, hogy szeretem-e a fagyit, és én erre azt mondom, hogy "mivel 1+1=12, ezért nem".

Senki nem azt fogja vitatni, hogy szeretem-e, hanem azt a kiinduló állítást, miszerint 1+1=12.


Másrészt, ha annyira a kérdéshez ragaszkodtál volna, akkor nem magadról beszéltél volna, mivel a kérdés a "magyarok többségéről" szól, ezzel szemben te egy ember vagy, vagyis még a kérdés szerint sem válaszoltál jól.

2021. jún. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Bodri kutyus ***** válasza:
A magyarok többségét nem ismerhetem túl sok ember lenne többségében pedig én is benne vagyok ezért nem lehet tökéletes válasz de jopárat igen nem is kevest és ismerem véleményüket amit biztosan tudok de mindegy nem győzködök senkit görcsösen 1+1=100vége neked igazad.
2021. jún. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
53%

#17

Akkor ha ragaszkodtál volna a kérdéshez, ahogy te állítottad, hogy te kifejezetten arra válaszoltál, akkor azt mondtad volna, hogy nem ismered a magyarok többségét.


Attól függetlenül nekem van igazam, hogy te igazat adsz-e nekem. Az állításod az volt, hogy gyerekes, ami tény kérdés és nem véleménykérdése. Az a velémény kérdése, hogy neked személyszerint tetszik-e.

2021. jún. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Bodri kutyus ***** válasza:
Xd azt mondom hogy igazad van nem szarkazmusz
2021. jún. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Bodri kutyus ***** válasza:
Szerintem oszekevrtél egy másik komentelővel wazze
2021. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!