Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek a magyarok többség...

Szerintetek a magyarok többsége hogyan viszonyul az animékhez, mit gondol az animékről, mennyire elfogadó a különféle animékkel szemben, melyik műfajtól akadna ki és melyiket tartja érdekesnek egy nem animés magyar ember vajon?

Figyelt kérdés

2021. jún. 27. 23:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

#20

Nem, te azt a kommentelőt védted, aki azt írta gyerekes. Erre írtad, hogy az a véleménye, amiről elég egyértelműen tudjuk, hogy nem vélemény kérdése.

2021. jún. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Bodri kutyus ***** válasza:
Nem vétem én senkit csak azt mondom szíve joga akár nem valós dolgokban hinni adig nem zavar még nem káros vagy nagyon sértő tőlem hihet szellemekben mondatja hogy pl szar ez szar az ase izgat ha ténynek ellent mond szóval nem akkaratoskodog el mondom hogy én szerintem......... Nemértem hogy bekkel bizonyítani pl hogy az anime az nem mese japán animáció aki szereti az nem lesz jobb ember aki nem ase 😅😀😀😀
2021. jún. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
34%
Ismeröseim akik animét néz az mindig egy élettelen szánalmas ember.
2021. jún. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Bodri kutyus ***** válasza:
50%

Látom trollkotsz és rosszindulatú vagy rá érek egésznap nya van ismerősöd biztos az sok van aki befordul élettelen és animézik társaságkerülő, betegesen magába zárkózó van ilyen ilyenkor sokan gépelőt űl...... Net élki magukat vagy game sokk animés köztük de az nem fedi a valóságot hogy mindenki ilyen

ember maga válogass barátait pl:nekem van barátom kisvállalkozó jól neki amit csinál sok a barátja töb mint életképes és szereti az animéket felnőtt családos felelősség tudó tény ami tény ismerek olyat aki 24 évesen szüllei nyakán van nem dolgozik és animézik játszik egésznap ez nem normális gondolom csak ilyet ismersz nem mellesleg én is animézik igaz ilyen shonen csőcsős szarságokat nem nézek és csak is hétvégén mikor nincs munka nem érzem magam szánalmasnak se életképtelenek de gondolom anonim módon könyü ocsárolni kötözködni valaki így élik magát javaslom meny el valami sportra mondjuk box jiujitsu meg tanulnod az ön kontrollt egyenes gerinc. Ja és én kérek elnézést hogy ha nem úgy gondoltad csak hát tudod 1*1nem=100-zal🛡️

2021. jún. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
34%

Igazából kb csak ismételni tudnám a már elhangzottakat.

Anime ? Ja az a Kínai mese, az gyereknek való mert "mese".

A másik kedvencem a volt amerikai elnöktől származik mi szerint a pasik az animékre verik ki.


Kb ez a 2 véglet létezik aki bármit is hozzászokott "szólni a témához".


Szóval rólam spec az animézést senki nem tudja.

32 évesen úgy is hülyének néznének érte. Dettó a videojátékozás a másik.

Szóval a Mátrix 1-böl idézve A tudatlanság áldásos.


Egyébként meg ahhoz a szenvedéshez amit én napi szinten látok a munkatársaimon. Átlag 90%-ban a család, párkapcsolat...stb dolgok.

Köszönöm nem kérek belőle.

Ki lehet röhögni hogy az anime gyerekes nem érdekel.

2021. jún. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Bodri kutyus ***** válasza:
100%

Csak kiegészítésként


[link]


[link]


[link]

2021. júl. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!