Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ha választhatnál, melyik...

Ha választhatnál, melyik animében élnél? És kinek a szerepében? És miért? :D

Figyelt kérdés

nekem:

a, Naruto Shuppuuden - Sakura Haruno - mert bár nincs nagyon erős jutsuja bírom a szanitéc ninjákat meg a gyógyítást:3


b, Soul Eater - Maka Albarn - mert jó lehet a "menő" Soul társának lenne, és közben még fegyvervérem is lenne /és miután Soult halálkaszává változtatnám én magam is azzá akarnék válni xd(jó egy kicsit elkalandoztam)/


c, Fairy Tail - Lucy Heartfilia - mert inkább harcolnék csillagszellemekkel, mint "puszta kézzel" :p és amúgy is a kezdetektől fogva bírom a csillagmágusokat :D

d, Fairy Tail - Erza Scarlet - mert nagyon erős lennék, és nem kéne többet az átöltözéssel bajlódnom xd


Ha lehet írjatok nemet és kort is :p kíváncsi vagyok a ti véleményeitekre ... am én 15/L



2013. márc. 26. 22:00
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
58%

inuyasha- inuyasha vagy sessomaru

dragon ball- goku

ao no exorcist- rin

bleach- ichigo vagy ulquirra

high school dxd- issei

yu-gi-oh- yugi

full metal alchemist- ed

sword art online- kirito

elfen lied- lucy

vagyis kb. Mindedjikből a legerősebb :)

2013. márc. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
65%

Sakurának még vannak rajongói? :O Pedig a legszánalmasabb anime karakter, akit eddig láttam.

Death noteban szerepelnék, Kira szerepében és kiirtanám az idiótákat.

Vagy a hxh-ból Hisoka szerepében és megrontanám a kisfiúkat.

2013. márc. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:

D.Gray-man: Allen Walker, mert van véleménye a dolgokról, nem fél kimondani őket, önmaga akar maradni, vicces, de tud komoly is lenni, és nagyon erős. Vagy Kanda Yuu, akit bár mindenki félreismer egy hideg és egocentrikus emberként, valójában nagyon is kedves és szereti a barátait, reális szemmel nézi a világot és erős.


Naruto Shippuuden: Mondanám, hogy Sasuke, de az utóbbi részekben olyan csőlátású lett, hogy inkább hanyagolom. Naruto kedves és tetszik az ereje, de túl naiv, úgyhogy Itachi-t mondanám, akiről én mindig sejtettem, hogy valójában jó ember, és láss csodát... :D (Fú, mennyit sírtam. >.<')


No.6: Nezumi, mert ő a való életben, mondhatni "én vagyok". Szó szerint, megtaláltam benne magamat. A liberalitása, a világnézete, az, hogy hányszor kellett csalódnia az életben, és mennyi mindent kellett átélnie gyerekként, mind azonosulnak az enyémmel.


FMA: Edward Elric, mert tudja miért küzd és bár sokszor vágta pofán az élet mégis megy előre, és sosem félt.



A felsorolt karakterekkel, mind azonosulni tudok, megtaláltam magamat bennük, ezért tartoznak a kedvenceim közé.


Legújabb felfedezésem pedig a Hakkenden: Touhou Hakken Ibun nevű animéből, Shino Inuzuka. Kíváncsiságnak indult, jó úton van afelé, hogy a kedvencem legyen. :D Nagyon ajánlom!


15/L Ha van kedved, írhatsz privátban vagy folytathatjuk a beszélgetést mal-on. :D

2013. márc. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%

"Sasuke, de az utóbbi részekben olyan csőlátású lett, "

Az utóbbi részekben? Mióta lehagyta konohát azóta csőlátású. Nagyon logikátlanul cselekszik, tipikus példája egy rosszul megírt karakternek.

2013. márc. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:

10:06 nem vagyok a rajongója sőt nem is nagyon bírom de belegondolva nagyon jó lehet szanitéc ninjának lenni :D meg ha én lennék Sakura nem lennék olyan mint ő :p


am mindenkinek ment a zöld kéz :)

2013. márc. 27. 12:49
 6/48 anonim ***** válasza:
4# Hát logikátlanul, de legalább volt valamiféle indítéka, most viszont pont arra gyúr, hogy minden amiért a bátyja küzdött semmivé váljon... A mangában pedig még kiállhatatlanabb. Azt viszont nem mondanám, hogy rosszul kidolgozott karakter, hiszen Kishi elég nagy munkát fektet bele, ha ő nem lenne, a sorozat sem lenne. (Mert valljuk be, hogy már minden körülötte forog. De azért Naruto logikáját is bírom: "Nem baj, hogy mindenkit lemészárol, és engem is le akar gyilkolni, sőt még az sem érdekel, hogy a falumat, de ő a barátom és meg akarom menteni.")
2013. márc. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 Betty-Detty ***** válasza:

Inuyasha-Kagome.

Azért mert érdekes lenne látni a saját szememmel,hogy 500 éve hogy is zajlottak a dolgok,na meg jó lehet a "fekszik" szót kiabálni,ha ideges vagy.Nekem nagyon bejönne! :))

2013. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
Naruto - Shikamaru - egész nap aludnék ;)
2013. márc. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 Nirata ***** válasza:

Naruto!

csak az a bökkenő h lány vagyok,de ő áll hozzám karakterben a legközelebb

2013. márc. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 xHaru ***** válasza:
Ayuzawa Misaki a kaichou wa maid-samaból mert ott lenne nekem Usui Takumi *-*
2013. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!