Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ha választhatnál, melyik...

Ha választhatnál, melyik animében élnél? És kinek a szerepében? És miért? :D

Figyelt kérdés

nekem:

a, Naruto Shuppuuden - Sakura Haruno - mert bár nincs nagyon erős jutsuja bírom a szanitéc ninjákat meg a gyógyítást:3


b, Soul Eater - Maka Albarn - mert jó lehet a "menő" Soul társának lenne, és közben még fegyvervérem is lenne /és miután Soult halálkaszává változtatnám én magam is azzá akarnék válni xd(jó egy kicsit elkalandoztam)/


c, Fairy Tail - Lucy Heartfilia - mert inkább harcolnék csillagszellemekkel, mint "puszta kézzel" :p és amúgy is a kezdetektől fogva bírom a csillagmágusokat :D

d, Fairy Tail - Erza Scarlet - mert nagyon erős lennék, és nem kéne többet az átöltözéssel bajlódnom xd


Ha lehet írjatok nemet és kort is :p kíváncsi vagyok a ti véleményeitekre ... am én 15/L



2013. márc. 26. 22:00
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:

Narutobol, Neji mert nagyon tetszik a harc stílusa de kár hogy meghal.

Kuroshitsujiból lennék Ciel, mert ott van neki Sebastian.

Ao no Exorcistból Rin, mert szivesen kipróbálnám milyen démonűzőnek lenni TwT Death Noteból pedig Kira, kinyirnák mindenkit, akit utálok :D 13/L

2013. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
Talán Haruhi, vicces lene Istennel egy osztályba járni :D
2013. márc. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:

Hellsing Ultimate:Alucard (nem kell mondanom miért sztem xD)

HighSchool DxD:Issei mert iszonyat mázlista és a legerősebb

2013. márc. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:

Fairy Tail-Lucy:Mert szerintem nagyon erős és emellett vicces és kedves is.Van egy rakás barátja én is nagyon bírom a csillagszellemeket.


Fairy Tail-Natsu:Mert ő is nagyon kedves és erős.Mindig fel tud vidítani másokat és sok embernek tud segíteni.Mindig pozitívan áll a dolgokhoz és megbízható.

2013. márc. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:

Huuuhhaaa :D Érdekes kérdés :)


Death Note - Kira, mert én is akarok egy halállistát, de valószínűleg ugyanúgy elszállnék magamtól, mint ő, és a végén elbuknék :D

Death Note - L, mert én is olyan zseni akarok lenni, és olyan jól akarok kinézni :$

Soul Eater - Maka, mert Soul űbermenő és legalább így mindig a közelében lehetnék, uhh *.*

Inuyasha - Rin, mert Sesshoumaru a legeslegmenőbb karakter , akit valaha láttam, és nagyon jó lehet tudni, hogy megszelídítettél egy vadat :)

És a legjobban: Kaleido Star - Sora Naegino. Szép, kedves, tud küzdeni, és még sikeres is :) Nagy kedvencem az anime, nagyon szép a története. És természetesen az sem utolsó szempont, hogy Leon közelében lennék... :D :$

20/L

2013. márc. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:

Tokyo Mew Mew: Momomiya Ichigo-Mert pont olyan mint én :D


Nana: Oosaki Nana-Mert jó fej, punk és jó barát :D


Baka To Test To Shokanjuu:Mizuki Himeji-Nemtudom miért :p


Mahou Shoujo Madoka Magica:Madoka-mert erős, és jóbarát


:D

2013. márc. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés amúgy :D

hmm...

Soul Eater- Amu-chan, mert jó lehet hogy van három kis tojás (és nem nagyon akarok spoilerezni esetleg akik nézik, de később 4 tojás) és bármelyikké válthatok, na meg Ikuto *-*.

Shiki- Megmumi Shimizu. Teljesen máshogy csinálnék mindent.

Dance in the vampire Bund- Mina Tepes, jó lehet vámpír uralkodónak lenni, bár ez a tisztasági követelés eléggé zavarna o,o de az is jó lenne ha egy vérfarkas védelmezne ( spoiler: Akirára gondoltam )

Death Note- Yagami Light.-akarok egy halállistát *-*

2013. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
Jajj bocs előző vagyok xd nem a Soul Eatert akartam írni az elsőhöz, azon csak elgondolkodtam xd az a shugo charaból Amu-chan ^^
2013. márc. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:

Fairy Tail: Lucy mert ő hasonlít rám nem csak kinézetre de tulajdonságokra is és ezt már sokan mondták :) :) :) meg azért is szeretem mert Natsu közelében van mindig :) :)

Fairy Tail:Natsu mert ő elégé idióta :) de kedves erős cuki is tud lenni néha ........... és a barátaiért mindent megtesz...

2013. ápr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
előző 13 éves vagyok....J.
2013. ápr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!