Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ha választhatnál, melyik...

Ha választhatnál, melyik animében élnél? És kinek a szerepében? És miért? :D

Figyelt kérdés

nekem:

a, Naruto Shuppuuden - Sakura Haruno - mert bár nincs nagyon erős jutsuja bírom a szanitéc ninjákat meg a gyógyítást:3


b, Soul Eater - Maka Albarn - mert jó lehet a "menő" Soul társának lenne, és közben még fegyvervérem is lenne /és miután Soult halálkaszává változtatnám én magam is azzá akarnék válni xd(jó egy kicsit elkalandoztam)/


c, Fairy Tail - Lucy Heartfilia - mert inkább harcolnék csillagszellemekkel, mint "puszta kézzel" :p és amúgy is a kezdetektől fogva bírom a csillagmágusokat :D

d, Fairy Tail - Erza Scarlet - mert nagyon erős lennék, és nem kéne többet az átöltözéssel bajlódnom xd


Ha lehet írjatok nemet és kort is :p kíváncsi vagyok a ti véleményeitekre ... am én 15/L



2013. márc. 26. 22:00
1 2 3 4 5
 41/48 anonim válasza:

Naruto shippuuden - ino - mert egyszer kipróbálnám ezt a tudatrablós dolgot

Csajkommandó - lümier nemtom h kell írni xd mert szerintem tök jó gépeket irányítani meg minden

Inuyasha - kagome - mert jó lehet utazgatni a jelen és a múlt között

Slayers - lina- mert neki van varázsereje

Kaleido star - layla - nem tudom miért

2013. júl. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim válasza:
Elfelejtettem....előző vagyok....14/l
2013. júl. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

H.O.T.D: Komuro Takasi kell bármit is magyarázni?:D

16/f

2013. júl. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Naruto Shippuden: Tsunade lennék mert, gyönyörű , erős, nagyok a mellei, Sakura mert, erős , szép(bírom a stílusát). De leginkább Kushina lennék mert, akkor a negyedik felesége lennék, csodálatos párom lenne akit imádnék, megértő és szerető lenne velem arról ne is beszéljünk, hogy Minato mennyire jóképű!!
2014. dec. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Ja igen és 15L
2014. dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

Hupsz Erza Scarletet kihagytam :)

Imádom minden porcikáját és vele tudok a legjobban azonosulni mert, a természetem egy az egyben olyan mint, az övé:)

Meg persze akkor ott lenne nekem Jellal ! <3

2014. dec. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:

Fairy Tail - Natsu - mert erős, meg tudnám enni a lángokat, kedvem szerint gyújtogathatnék, és ha dühös akkor igazi szörnyeteg

Fairy Tail - Luxus - mert ő az egyik legerősebb az FT-ben, és villámgyors lennék

Sword art Online - Kirito - mert szeretem a számítógépes játékokat és a SAO-hoz hasonló fantasi világokat

Code Geass - Lelouch - zseni, (spoiler) aki meg tudta buktatni a leghatalmasabb birodalmat, és a geass-a is jó


16/F

2015. jan. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Fairy Tail: Urtear, mert lenne egy tök jó idővonalas mágiám, és nem kellene olyan problámákat átélni minthogy elromlik a teló, eltörik a pohár... bár a ft-ben nincs telefon

(Egyedül az a szar benne, hogy a sotozat végén Urtear átmegy öregbe mert túlsok lost magicet hasznàlt)

2016. jún. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!