Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ha választhatnál, melyik...

Ha választhatnál, melyik animében élnél? És kinek a szerepében? És miért? :D

Figyelt kérdés

nekem:

a, Naruto Shuppuuden - Sakura Haruno - mert bár nincs nagyon erős jutsuja bírom a szanitéc ninjákat meg a gyógyítást:3


b, Soul Eater - Maka Albarn - mert jó lehet a "menő" Soul társának lenne, és közben még fegyvervérem is lenne /és miután Soult halálkaszává változtatnám én magam is azzá akarnék válni xd(jó egy kicsit elkalandoztam)/


c, Fairy Tail - Lucy Heartfilia - mert inkább harcolnék csillagszellemekkel, mint "puszta kézzel" :p és amúgy is a kezdetektől fogva bírom a csillagmágusokat :D

d, Fairy Tail - Erza Scarlet - mert nagyon erős lennék, és nem kéne többet az átöltözéssel bajlódnom xd


Ha lehet írjatok nemet és kort is :p kíváncsi vagyok a ti véleményeitekre ... am én 15/L



2013. márc. 26. 22:00
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ :D én direkt lányok közül válogattam, de ha mondjuk a fiúkat is bevenném bővülne a sor(Naruto, Sai, Soul, Black Star, Gray, Natsu) am mindenkinek megy a zöld kéz ;)
2013. ápr. 2. 10:18
 32/48 anonim ***** válasza:

dragon ball:gohan:mert a szememben ő a legerősebb (és példaképem)meg mert kiskorában olyan cuki,okos,erős,meg szemüveges mint én :D

14 vagyok,fiú

2013. ápr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:

Kuroshitsuji - Ciel__Sebastian mindent megtesz érte...

Ao no Exorcist - Rin__Az ördög fia elképesztő erővel, ki utasítaná vissza?

Death Note - Kira__Japán legjobb tanulója és ott van neki a halállista...

Death Note - L__Favorit__Okos, helyes és érzelmes pasi, márcsak egy halállista kell a kezébe, és ő eléri azt amit Light nem... Ha lenne ilyesmihez szíve...

Hellsing - Alucard__Stílus hiánya van az tuti, de erős és csak erősödni fog, méghozzá egy halhatatlan vámpír! Ki ne álmodozott volna egyszer arról mi lenne ha léteznének?

Code Geass - Leluoch__Elmebeteg őrült! De rohadt okos :) még nem végeztem az animével, de az ő geass-ét szívesen használnám :)

Mirai Nikki - yuno__"Az idő istene" Öregedés? Gondok? Háború? Pénz? Szerelem? Ez mind elkerül egy istent!!! Még Lightnak se sikerült az "újvilág istenévé" válnia... ha én lennék Yuno nem dobnám el ezt a lehetőséget :)

Bleach - Ulquiorra__

Bleach - Orihime__

2013. ápr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

Ulquiorra: Mert favorit, és helyes, sexy, erős, és szomorú... A világ fájdalmával él együtt... Van második kiengedett alakja, és kétszeris megöli azt a szemét Ichigot (Aki amúgy mielőtt elveszti az erejét tök helyes *-*)

Orihime: Mert többet lehetett Ulquiorrával mint bárki más, és emiatt jobban is megérti őt mint bárki más... Nem hagynám hogy Ulquiorra meghaljon :'(

Előző voltam és 15/L

2013. ápr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:

Hetalia: Canada - Mert bár hátul maradnék, és sokszor összekevernének, de eközben a világ egyik nagyhatalma lennék. És erős. Meg persze lenne egy beszélő macim


One Piece: Chopper - van egy nagy álma, amivel segíthet az embereken. Bár sokan nem gondolják róla, valójában erős karakter. Kitart a barátai mellett, és segíteni akar.


Hell Girl: Ai - Csendes, örökké él, van feladata, és teljesen össze van törve, mégis erős marad, és csinálja tovább feladatát.

2013. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:

Ugy tunik eleg sokan adtak valasztxD en sem maradok ki a sorbol

Death note :ryuk : azt mondja az animeben h unatkozik de azert biztos kiraly lehet es en azert eltudnek szorakozni a helyebenxD

D gray man : allen : alap h o nem tudom tetszik az ereje meg a szeme is es a termeszete is:)

Fairy tail : natsu: es nem ugy h huuu aa persze h natsu.. Nem nagyon tetszik az a sarkanyolo magiaja meg h olyan eros es kocsi "hilye":)))

Naruto : bee killer : jo lehet h mar teljesen tudod iranyitani a nyolcfarkit es h a kazekage "tesoja" vagy xD amugy meg imadom a karaktert szakadok rajta;D

Soul eater : patty : haat igy furi mondani de azt mondjak h hasonlitok ra en nem tudom de jo lehet a halal fianak fegyvere lenni ugy h van egy novered akiben megbizol es jo paros vagytok( nem csak ram mondjak h olyan vagyok mint petty hanem a tesomra azt h olyan mint lizxD )

... Hosszu lenne sorolni :) most szentem ennyi eleg mert kulonben nem lenne vege :))

2013. ápr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

Mirai Nikki - Yukii, de nem lennék olyan nyámnyila, mint ő. Tudnám élvezni, ahogy Yuno mindent megtesz értem. Megöli a sok köcsögöt az utamból :) Jah, igen persze, fiú lennék akkor, nem leszbi.^^


17/L

2013. ápr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim válasza:

Death note:

L, mert félelmetesen nagy zseni.

Light, nemcsak a litája, de a világnézete is szimpatikus, és ő a legjobb tanuló japánban.

Naruto:

Shikamaru: 16 évesen Honoha egyik hadvezérének és legnagyobb stratégájának lenni, az igen.

2013. máj. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

Huh, már sokszor eljátszottam a gondolattal hogy milyen lenne bekerülni egy animébe :D


De az soha nem fordult meg hogy az hogy valakinek átvegyem a szerepét. Én egy új szereplő lennék :D


Leginkább a bleach, mert ott van túlvilági élet, és a leggyengébb shinigami se öregszik :D


Ha az öregedést nem nézzük, akkor csatlakoznék Luffy kalóz csapatához. (one piece)

Mondjuk ott nem tetszik a "harcrendszer", ugye ha találsz egy démon gyümölcsöt nem tudhatod hogy milyen képességet ad.


Fairy tail,

ott a lost magiceket leszámítva olyan mágiát tanulnék amilyet akarnék.



De azért szívesen vezetnék egy gundamot is :D

2013. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:

21/f


ez lemaradt :D

2013. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!