Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ha választhatnál, melyik...

Ha választhatnál, melyik animében élnél? És kinek a szerepében? És miért? :D

Figyelt kérdés

nekem:

a, Naruto Shuppuuden - Sakura Haruno - mert bár nincs nagyon erős jutsuja bírom a szanitéc ninjákat meg a gyógyítást:3


b, Soul Eater - Maka Albarn - mert jó lehet a "menő" Soul társának lenne, és közben még fegyvervérem is lenne /és miután Soult halálkaszává változtatnám én magam is azzá akarnék válni xd(jó egy kicsit elkalandoztam)/


c, Fairy Tail - Lucy Heartfilia - mert inkább harcolnék csillagszellemekkel, mint "puszta kézzel" :p és amúgy is a kezdetektől fogva bírom a csillagmágusokat :D

d, Fairy Tail - Erza Scarlet - mert nagyon erős lennék, és nem kéne többet az átöltözéssel bajlódnom xd


Ha lehet írjatok nemet és kort is :p kíváncsi vagyok a ti véleményeitekre ... am én 15/L



2013. márc. 26. 22:00
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:

Code Geass : Lelouch , azért mert egy epic zseni ember aki a világot átveri .


Tengen Toppa Gurren Lagann : Kamina , mert egy hero volt .


Gintama : Sakata Gintoki , mert ő trollsága a király xD


GTO : Onizuka , mert jó lehet tanárként füvezni xD


Angel Beats! : Yuzuru , nála nincs különösebb ok , szimpi semmi több .


Ano Hana : Jintan , baráti köteléke miatt .


Akit Elfogadnák barátnőnek : Clare a Claymoreból vagy Gasai Yuno a Mirai Nikkiből(baltanélkül)



Aki az életben soha NEM lenneék : Az összes tömegsablon szereplő : naruto ,kirito,ichigo,yoh,yusuke,ganta.

Innen talán Killua , Luffy a kivétel .

Natsu meg nálam egy inga kategória , a jó és a sablon között..

2013. márc. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:

Hát...

Bleach: Ulquiorra. Igazából az összes anime karakter közül ő a kedvencem,de például egy szerepjátékban csak vele tudok azonosulni.

Death Note: Lennék Kira is,hogy irtsam a bűnözőket,ugyanakkor L közelebb áll a szívemhez,a személyisége is jobban tetszik,szóval...Inkább lennék egy L,aki megkaparintott egy Halállistát.xD

Hellsing: Alucard...Csak úgy,mert erős,és vámpír! :D

Hirtelen ennyi jutott az eszembe. :)

14/L

2013. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
Stark vagy Ulquiorra Bleachből
2013. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 Nirata ***** válasza:

Szia 70!

Ha a Naruto szerinted tömeg sablon minek nézed?

Nem kell lehúzni,csak mert neked más a véleményed mint a többiknek!


(bocsi kérdező,csak kibuktam egy kicsit)

2013. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy én válaszolok, de ez nem lehúzás.

A naruto egy tömeg sablon. A dragon ball által lefektetett shounen alapok alapján készült és nem is nagyon akar kitörni belőle. Ettől nem lesz jó vagy rossz, de akkor is egy sablon anime, tehát nem egyedi.

2013. márc. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
Amúgy Yusuket azok után nem nevezném tömegsablonnak, hogy kb kijelenti, hogy lesz*rja, ha megnyílik a a démon világ kapuja és számtalan ember meghal, meg amikor az "apjának" embereket akar hozni, hogy megegye őket.
2013. márc. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 Nirata ***** válasza:

mindenkinek más az egyedi

én máshogy látom a dolgokat,ahogy te is

és ez a lényeg

a Naruton kívül nem nézek más animét, mert nem szeretnék.ebben az animéban megtaláltam azt ami nekem tettszik és másban ugyanazt nem szeretném.

2013. márc. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus fanboy/fangirl vagy :D

Egy csomó anime épül ugyan arra a sablonra, mint a naruto. Lehet neked egyedi, mert nem láttál mást, de alapjába véve nem azt. És ezzel senki nem szidja, de akkor is csak egy tömeg anime.

2013. márc. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 Nirata ***** válasza:

Lány vagyok

oké 1 szinten talán,talán t.....-on,de csak talán...És eléggé érzékeny vagyok rá mert nagyon szeretem,az egyetlen olyan dolog amit még nem untam meg

2013. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:

Így van mindenkinél, ha a kedvencéről van szó :D

Azért is emeltem ki, hogy ezt nem bántásból írtam.

2013. márc. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!