Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyiket kezdjem el nézni a...

Melyiket kezdjem el nézni a Naruto, Bleach és One Piece hármas közül és miért?

Figyelt kérdés
Most végeztem a Dragon Ballal és valami hasonló műfajút akartam. Ezt a hármat írták a műfaj legjobbjainak. Mindegyik tetszett ránézésre és mindegyiket meg akarom nézni, de a legjobbal szeretném kezdeni. Szóval ezek közül melyik a legjobb és miért?

2013. máj. 15. 19:34
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 A kérdező kommentje:
Néhány videót láttam mindegyikből és azok közül a Bleach tűnt a legszebbnek, az one piece a legrondábbnak, de a Narutoban meg a mozgások tűntek bénábbnak a másik kettőhöz képest, de nekem nem ez a legfőbb, hanem a jó karakterek és a történet, na meg a jó kis harcok.
2013. máj. 16. 09:40
 12/61 anonim ***** válasza:
45%

Narutó jó, de sok a felesleges rész.

Bleach tényleg uncsi


inkább:

Dragonball vagy Yu Yu Hakusot nézz.

2013. máj. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 Nirata ***** válasza:

Én a Narutot ajánlom (7éve nézem és nem tudom megunni)

A Bleach szerintem is uncsi,csak 5 részig bírtam


Igaz nem írtad,de én még a fullmetal alchemist testvériség-et ajánlom... Nekem az annyira tetszett mint a Naruto

2013. máj. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
68%

Egyértelműen One Piece .

A legjobb világa , a legjobb karakterei és a legjobb harcok vannak benne e 3 anime közül .

Naruto egész jó volt kb a shipuuden 180.részéig , utánna szenvedés , kb 10 résznyi story haladt 3 év alatt , többi rakat filler . A másik dolog meg , a Naruto-ban és a Bleachben egy deka eredeti ötlet nincs , az egész egy DB copy ..

2013. máj. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 chilliboy ***** válasza:
45%
Szerintem a Naruto.
2013. máj. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 A kérdező kommentje:

Egyeseknek nem ártana jobban elolvasni a kérdést, nem kötekedésből.

Néztem mindegyikből pár jelenetet és a Narutoból nagyon nem szimpatikusak a főszereplők :S

Szóval a végső kérdés, hogy One piece vagy Bleach, abból a pár videóból mindkettő egyformán bejön, hétvégén már kezdeném.

2013. máj. 16. 18:31
 17/61 anonim ***** válasza:
44%
egyik se. mindkettő szar :P ha a naruto nem akk fairy tail. amugy meg minek kérdezed tőlünk a végén ugy is azt fogod nézni amit te akarsz és nnem azt amit mondunk, nem vagyunk te h eldöntsük h mit nézel. Alapjában felesleges a kérdés
2013. máj. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:

Ha leszűkítetted 2-re (One Piece és Bleach) akk azt döntsd el,h mit akarsz inkább:


a) jobban megrajzolt harcokat, egy tonna értelmetlen filler részt (100-ból kb 40 filler) és folyamatosan ismétlődő történetet, ahol a főszereplő a sztori összes valaha létezett erejét csak úgy egyik pillanatról a másikra megkapja=Bleach


b) kissé unalmas kezdeti epizódokat, "gyengébb" rajzolást, sokkal izgalmasabb és egyedi sztorit, 100-ból kb 3 filler részt, ahol a karakterek folyamatosan fejlődnek erőben és személyiségben is=One Piece


Am a One Piece rajzolása azért tűnik szegényesebbnek, mert a mangája kb 4 évvel, az anime kb 6 évvel hamarabb indult mint a Bleach és ilyen a mangaka stílusa.

2013. máj. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 A kérdező kommentje:

Utolsó előttit inkább nem is kommentálom, utolsó, a te írásodból az one piece jobbnak tűnik, bár a rajz stílusával nincsen bajom, bár nem hétköznapi az biztos. A grafikája tényleg annak a leggyengébb az elején amit láttam, de láttam már az újabb részekből is, amit egész jónak mondanák.

Annak ellenére, hogy a kedves utolsó előtti szerint nincs értelme a kérdésnek, még jöhetnek a válaszok holnapig.

2013. máj. 16. 19:39
 20/61 anonim válasza:
Én mindenféle képen az One Piece-t ajánlanám elsőnek igaz hogy baromi hosszu és az eleje unalmas. de annyira hihtetlen jol van megcsinálva és még a fillerekeis a történetbe vannak bele fűzve stb... hogyaz hihetetlen. Izgalmas Végtelenül vicces komolyságis van benne a főszereplő meg szerintem az évezred legjobban sikerült karaktere lett minden pénzt megér megnézni főleg hogy ingyen van xDD nah hajrá mindenféle képpen OP!
2013. máj. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!