Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Legrosszabb anime/k amiket...

Legrosszabb anime/k amiket valaha lattal? Miert?

Figyelt kérdés

2013. jún. 11. 16:51
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Puni Puni Poemi és az Azumanga Daiou!!

Borzasztó mind2 -_-

2013. jún. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Devil Survivor 2 The Animation ez nagyon gáz 4 rész után dobtam ez lemaradt. A (sao) jobban tetszett játékilag.
2013. jún. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

A Sao minden tekintetben egy búkás , ahogy a DS 2 is ..

Bár az igaz mind2 jöhet a pocsék animék közé.


Sőt mondanék egy Blood-C-t is .

2013. jún. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%

One Piece

Dragonball


mindenki itt iteníti őket, közben meg ezek sem többek, mint a naruto vagy a bleach

2013. jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
53%

"One Piece

Dragonball


mindenki itt iteníti őket, közben meg ezek sem többek, mint a naruto vagy a bleach"


A Naruto a DB koppintása , a One Piece meg sokkal egyedibb mint bármelyik shounen fight és nem csak karakterekben és a világában hanem minden másban .


Bleach meg a Naruto a legalja a shounen kategóriának , csak elkapottak ennyi.

2013. jún. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Maria to Holic ... Igazából nem a legrosszabb csak ... hát nem tudom, mondjuk úgy, hogy nekem nem jött le, és nagyon idegölő volt

Blodd-C-t én is mondanék, mondjuk inkább csak azért, mert csalódás volt

Naruto már egy pár helyen el volt magyarázva miért

Bleach (első arc után)kövezzetek meg, az első évadot imádtam, aztán kezdett esni a színvonal, addig amíg Ichigo is Hiperszuperpower-es őrült lett

2013. júl. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
nem mondom hogy rosszak minden mesének animének stb meg van a maga szerepe az elöttem szolohoz egyikhez nem tudom melyik irta bleach ne mfogja vissza adni a dragonn balt mert mas és mas az értelme és a lényege szerintem nincs rossz anime lehet hogy valamelyik nem tetszeni de az azért van mert az emberek mast gondolnak mindenről légy pozitiv + 300 résznél tartok a naruto shippudenben még csinaljak a részeket naruto marmint a sima körülbelül ismerem a történetet maga modjan jo anime bleach youtubon lattam par rész és ebböl ismerem a történettét nagyjabaol és nem mondanám hogy rosszak énkabb kur*ára jo animék tetszetös
2013. júl. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Arata: The Legend is ide írhatjuk a rosszak közé. Jól kezdődött, de aztán alig harcoltak benne. Grafika 10/10 + effektek + zene
2013. júl. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Arata már az első résztől kezdve egy bugyuta kliséfest xd
2013. júl. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok animés, de erre a kérdésre van egy könnyű válaszom: Transformers Energon.


Gyakorlatilag minden tekintetben minősíthetetlen. Történet, szereplők, animáció... a kézzel rajzolt jelenetek azok szépek, de sajnos a java hihetetlen kezdetleges, amatőr 3D-s animációval van megcsinálva. A történet erősen indul, de az írók pár epizód után mintha feladták volna, és onnantól kezdve az egész sorozat egy értelmetlen, agyzsibbasztó, követhetetlen és ráadásul unalmas kavarodássá válik.


Két irtózatos magyar szinkronja van, amiket egy bődületesen félresikerült angol szinkron alapján készítettek. Noha az eredeti japán változat legalább valamelyest értelmezhető és nem hemzseg a félrefordításoktól, még így is egy gyatra sorozat.

2013. nov. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!