Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Legrosszabb anime/k amiket...

Legrosszabb anime/k amiket valaha lattal? Miert?

Figyelt kérdés

2013. jún. 11. 16:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Black Rock Shooter - SPOILER Komolyan azon sír a csjszi, hogy a másik csajszi azt mondta neki menjen el a házukból??? KOMOLYAN???? Azon meghaltam... + értelmét se nagyon láttam az animének, illetve nem tudtam hogy happy end lesz :/ Legalább a grafikája jó volt :D
2014. dec. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Bleach es One Piece.. mindketto a stilusa miatt nem jon be.. megprobalkoztam veluk, de nagyon nem tetszenek.
2014. dec. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Süle Dominik ***** válasza:
A Bleach egy kalap sz*r
2016. márc. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Naruto

Naruto ShiTpudden


-unalmas

-szar

-yaoi

- 600 filler

- helyenként a fillerkbe rejtik el a rendes részeket hogy ne tud kihagyni őket

- 600 visszaemlékezés, de a összes harc közben

- több a szar kari mint a jó de a jókbol is van 4 darab kábé

- rondán néz ki,az első résztől kezdve a mostani részekéig ugyanaz a grafika sőt még a sima naruto is szebben néz ki


A Dragon Ball Z és a One Piece pedig a legjobb animék világon amiket valaha láttam.

2016. ápr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

*amiket valaha láttam

Bocs az elírásért.

2016. ápr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Sekka ***** válasza:

Jó régi kérdés, de nem baj, azért válaszolok :D


kicsit OFF: A One Piece szerintem tipikusan az az anime, amit vagy utálni, vagy a világon mindennél jobban imádni lehet, nálam szerencsére az utóbbi eset áll fenn, a One Piece az életem <3


Na és a legrosszabbak, amiket valaha láttam:


Az összes reverse harem anime, mint a Diabolik Lovers, a Brothers Conflict, Amnesia (amiből 1 részt láttam, de köszönöm szépen, az elég is volt) az Uta no Prince-sama (ráadásul az utóbbiból még a 2. évadot is megnéztem, Isten tudja miért xdd). Persze, tök oké, és megértem, hogy vannak akiknek meg ezek tetszenek, de nekem baromira nem, csak régen mindig úgy voltam vele, hogy minden animét amit elkezdtem, be is fejeztem, mert nem voltam hajlandó semmit se félbehagyni.


A Vadmacska Kommandó volt az első animém még 12 éves koromban, és akkor nagyon szerettem, csak hát azóta eltelt 4 és fél év és így visszatekintve elég gagyi, de itt tényleg csak annyi van, hogy az egy kisebb korosztályt céloz meg, én meg már bőven kinőttem belőle.


Az Itazura na Kiss volt olyan, hogy a főszereplő srác személyisége úgy felcseszte az agyam, hogy más nem is maradt meg abból az animéből :DD


És végül: Vampire Knight.

Tudom, rengeteg ember van, akinek tetszett, és még több, akinek az a kedvence, és én ezt teljes mértékben elfogadom, de engem rettenetesen irritáltak a karakterek (oké, Zero egész tűrhető volt, de Kaname-tól a falat kapartam), amire még rátett egy lapáttal a (szerintem) rettenetes magyar szinkron, az a Kaname úrfi megszólítás beleégett a tudatomba, és a mai napig kísért xdd Nem tudom mennyiben lenne más a véleményem, ha japán szinkronnal néztem volna meg, csak hát ez is még nagyon az "animés karrierem" elején volt, és akkor épp magyar szinkronnal találtam rá.


És remélem senkit nem bántottam meg most azzal, hogy leszóltam valamit, amit ő szeret, ez tényleg csak egyéni vélemény, egyszerűen nem a nekem tetsző műfajokból néztem animéket, legalább ennyivel bölcsebb lettem ezalatt a pár év alatt, hogy a romantikus animék nem igazán nekem valóak :DD (a manga más lapra tartozik, abból legtöbbször shoujo-t olvasok :D)


Fuh, kicsit hosszú lett, de köszönöm, ha valaki végigolvasta :D

2017. máj. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Aki alapbol animet nez az nem normalis
2020. márc. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Body Transfer mert rettentő kiábrándító.
2021. febr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!