Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik a legmegrázóbb anime...

Melyik a legmegrázóbb anime amit valaha láttatok?

Figyelt kérdés

*Megrázó

-Olyan dolog (brutalitás, leleplezés stb...) történik benne amin nagyon meglepődtél

-Annyira ötletes/egyedi volt a története

-Annyira szomorú


Írhattok többet is, de csak a legjobbakat, lehetőleg ne 10-12 éveseknek valót.



2014. dec. 9. 17:47
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:

Köszi hogy még írtatok!

Ezek közül egyedül a Rainbow-t nem láttam még.

A Berserk-et anno imádtam, ahogy a Hunter x hunter-t is.

Viszont most nézem hogy HxH-ból van újabb is, én csak a régit láttam.


Gintama-t valamiért sosem tudtam megnézni mindig abbahagytam az elején.


Illetve ajánlom figyelmetekbe a Parasyte -ot, az nagyon jó volt!


Írhattok még nyugodtan, van időm (így vizsgaidőszakban :D )

2017. dec. 10. 13:16
 42/44 anonim ***** válasza:

A a 2011-es Hunter x Hunter-t mindenképp nézd meg, ami nem csak a régi remake-je, de tovább is viszi a történetet. Jóval tovább. Egyébként a valaha készült egyik legjobb shounen fight anime (ha nem a legjobb!). Sőt, a Chimera Ant-tól simán lehetne seinen kategóriába is sorolni, főleg amilyen gyér seinen-eket látni mostaság... Gintama a másik legjobb shounen és zseniális paródia is egyben. Nekem nagy kedvencem, bár a története kissé nehezen indul be. De később rohadt jó részek lesznek benne!


A Parasyte-et láttam már, nem rossz az se. Viszont amit mostanában láttam és nem írtam még az a Made in Abyss. Nagyon tetszett és brutál drámai volt!

2017. dec. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

De akkor írok még párat, amik eszembe jutottak és elég megrázóak:


Mahou Shoujo Madoka Magica (címe ellenére kemény psycho thriller)

Katanagatari

Tengen Toppa Gurren Lagann

Steins; Gate

Monster

Elfen Lied

Deadman Wonderland


Ezek szerintem tetszenének, de a Rainbow-ot se hagyd ki! Annak az első 4 része nagyon üt!

2017. dec. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Látom hogy nagyon régi kérdés de muszáj lesz válaszolnom. A Dakaichi az egyik kedvenc animém, az volt sz egyik legelső is. Inkább azért ez mert yaoi létére nincs benne szinte semmi sz3x,vagy filler, nagyrészt a történetre fókuszálnak. Rohadt aranyosak a főszereplők is. Szóval még mindig ajánlom, egy csoda! (hozzáteszem, 13 részes nincs második évada)
2021. ápr. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!