Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik a legmegrázóbb anime...

Melyik a legmegrázóbb anime amit valaha láttatok?

Figyelt kérdés

*Megrázó

-Olyan dolog (brutalitás, leleplezés stb...) történik benne amin nagyon meglepődtél

-Annyira ötletes/egyedi volt a története

-Annyira szomorú


Írhattok többet is, de csak a legjobbakat, lehetőleg ne 10-12 éveseknek valót.



2014. dec. 9. 17:47
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Guilty Crown egy értelmetlen agymenés volt semmilyen karakterekkel.

Nekem egész sorozatban olyan érzésem volt, hogy készítők egy 2 órás brain stormminggal beledobáltak mindenféle ötletet a történetet illetően aztán neki is ugrottak megcsinálni, nekem egyedül az OP tetszett abból a sorozatból.

2014. dec. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

egyetértek a felettem szólóval.


olyan jól indult de nem volt benne semmi gondolkodás, taktika stb...

2014. dec. 11. 20:18
 13/44 A kérdező kommentje:

na de ez más kérdés hogy kinek mi tetszik.

nálam már volt ilyen hogy néztem egy filmet ami nagyon tetszett, most meg már utálom...


nyugodtan írjatok még animéket, szívesen megnéznék most párat...

2014. dec. 11. 22:53
 14/44 anonim ***** válasza:

.. Ezért se ajánlottam (# 4. voltam).


Egyébként érdemes ilyenkor akár azt is megnézni mi alapján készül egy anime.

Általában normális története van azoknak amik LN, manga, VN vagy játék alapján készültek...


... ugye Guilty Crown "anime original" volt.

Csak hogy egy másik példát is mondjak: Darker than Black is anime original volt, meg is látszott rajta...

2014. dec. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
azt pont most nézem, de abba is hagytam
2014. dec. 11. 23:41
 16/44 anonim ***** válasza:

Togainu no chi, oké, nem a legjobb, nem a legmegrázóbb, de nekem bejött.

Hell girl, imádom.

Corpse Demon... hát ezt a húgom nézte, neki bejött, nekem túl sok.

2014. dec. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
Hell girls-nek láttam ez első évadját aztán abbahagytam, lényegében szerintem időpocsékolás volt
2014. dec. 12. 13:59
 18/44 anonim ***** válasza:

Shinsekai Yori

Első hat részt úgy néztem meg , hogy csak arra vártam, hátha kiderül egyáltalán miről szól a sztory

Az utolsó részeken, meg csak, így: Na, ne...

Főleg, mikor kiderül, kik a szörnypatkányok. Nekem az volt a legnagyobb sokk.


Another (fentebb írták , nem is kevesen)


Madoka

Ott úgy ültem le, hogy de aranyos, kedves kis anime.

Aztán amikor lekezdtek hullani a karakterek, már rájöttem, annyira nem cuki. De nem rossz.


Asura

Egy kb egy órás film. Inkább nem mondok róla semmit, de sokkolt. AZ elején az anya megpróbálja megölni gyeremekét a tűzben... Ő lesz Asura, aki emberi húson él...


Zankyou no Terror

Két gyerek felrobbantja a fontosabb pontokat Tokióban. Nagyon tetszett az üzenete, és a végén a csavar is, hogy miért csinálták....

2014. dec. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:

Attack on titan: a mentális egészségemnek nem tett túl jót, a megnézése, ez viszont csak akkor jött elő, amikor legközelebb képszakadásig leittam magam...

Death Note: ahogy a többiek is írták.

Elég dúrva volt amikor az Elfen Lied-ben Lucy ledarál egy csomó embert, de ha engem kérdeztek, amikor a FMA:Brotherhood-ban a katona lelövi azt az isibali gyereket ezzel polgárháborút kirobbantva az még sokkal durvább volt, mert megtörténhet, és Amerikában most ugyanez meg is történt.

2014. dec. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

Rendben.

Shinsekai Yori -t láttam én is, és nagyon szép volt a kép, és nagyon jól kezdődött, aztán elkezdtem nem érteni belőle sok mindent (pl ki lány és ki fiú :D) ,de végülis mindegy nekem egy olyan elmegy animének számított, ami azt jelenti hogy kedvem volt hozzá hogy végignézzem, de nem adott túl sok megdöbbenést.


Phantom Requiem for the Phantom -ról mi a véleményetek?

Nyugodtan írjatok még, egyszer úgyis megnézem az összeset :D

2014. dec. 12. 17:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!